Jak si vedli hráči United v reprezentacích?

Jak si vedli hráči Manchesteru United o víkendu během plnění svých reprezentačních povinností?

Wayne Rooney (Anglie)
Anglický útočník Manchesteru United Wayne Rooney nastoupil v základní sestavě anglické reprezentace v kvalifikačním utkání proti Walesu. Pro Rooneyho to bylo 70. utkání v anglické reprezentaci. Rooney odehrál celkem 70 minut utkání a pomohl svému týmu k vítězství 2:0, které zařídili svými trefami Frank Lampard a Darren Bent. Bývalý hráč Evertonu se do statistik utkání zapsal žlutou kartou, kterou dostal v prvním poločase. Kvůli tomuto trestu nebude moci Rooney nastoupit ve Wembley v utkání proti Švýcarsku, které se bude hrát v červnu.

Darron Gibson (Irsko)
Záložník Darron Gibson odehrál celé utkání v kvalifikační skupině B proti Makedonii. Irové i díky slušnému výkonu záložníka Manchesteru United vyhráli 2:1, když druhou branku utkání přidal Robbie Keane po přímém kopu Darrona Gibsona. V 70. minutě dostal Gibson žlutou kartu.

Javier Hernandéz (Mexiko)
Ve formě hrající Chicharito střelecky řádil i v mezistátním přátelském utkání Mexika proti Paraguayi. Útočník Manchesteru United se na výhře 3:1 podílel dvěma brankami, které vstřelil už v prvním poločase. První branku vstřelil hlavičkou po centru Pabla Barrery a druhou pak přidal střelou zblízka. V 65. minutě byl hráč stažen ze hřiště.

Antonio Valencia (Ekvádor)
Křídelní záložník Antonio Valencia nastoupil k přátelskému utkání Ekvádoru proti Kolumbii hraném v Madridu na posledních pár minut zápasu a s prohrou 0:2 už toho moc nenadělal.

Nani (Portugalsko)
Portugalský reprezentant Nani v přátelském mezistátním utkání proti Chile předvedl slušný výkon, když už po 16ti minutách utkání se po jeho rohovém kopu střelecky prosadil Silvestre Valera. Utkání nakonec skončilo po trefě Matíase Fernandéze remízou 1:1 a Nani odehrál celkem 85 minut utkání.

Jonny Evans, Corry Evans (Severní Irsko)
Oba bratři hrající za Manchester United zasáhli do kvalifikačního utkání proti Srbsku. Severní Irové na půdě soupeře dlouho vedli, ale nakonec prohráli 2:1, když vítěznou branku utkání vstřelil bývalý hráč Manchesteru United Zoran Tošič. Jonny Evans se do statistik utkání navíc zapsal žlutou kartou.

Patrice Evra (Francie)
Krajní obránce Manchesteru United Patrice Evra se po delší odmlce vrátil do sestavy Francie a svým výkonem pomohl k vítězství 2:0 nad fotbalovým trpaslíkem z Lucemburska v kvalifikační skupině D.