04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Boss: „Budeme se snažit vyhrát každý zápas“

Sir Alex Ferguson se snaží povzbudit své hráče, aby brali každé další utkání v Premier League jako povinné vítězství.


Sezóna se pomalu blíží ke vzrušujícímu konci s tím, že United jsou stále ve hře o tři trofeje. Boss ví, že si jeho tým nemůže dovolit už žádné zbytečné ztráty, protože velké zápasy se blíží velmi rychle.


Sobotní test ve venkovním střetnutí proti West Hamu znamená, že se díky brzkému výkopu mohou United posunout v tabulce na náskok 8 bodů před druhým Arsenalem. Je však jisté, že to bude proti svěřencům Avrama Granta velice složité.


Arsenal, který se v sobotu utká s Blackburnem, ztrácí na United momentálně 5 bodů, ale tým Arsena Wengera má ještě zápas k dobru. Sir Alex se domnívá, že Gunners mohou znamenat největší hrozbu v boji United o rekordní 19. titul, ale zároveň odmítl, že by se konečného souboje mohl zúčastnit ještě další tým.


„Vypadá to, že závěrečný souboj o titul bude pouze mezi námi a Arsenalem,“ řekl pro Inside United. „Ale nikdy nemůžete vědět, co se stane. Manchester City, Chelsea a Tottenham jsou stále ve hře – nemůžete je tedy odepsat, ale všichni ještě budou muset odehrát plno těžkých utkání.“


„Způsob, jakým se nyní díváme na nadcházející zápasy, je takový, že chceme v každém zvítězit. Každé získané tři body pro nás budou dalším krokem k titulu.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!