Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United o tomto víkendu na hostování? To se dozvíte v tomto článku.

Tom Cleverley (Wigan)
Anglický záložník Tom Cleverley nastoupil v základní sestavě v zápase proti Birminghamu City, který domácí Wigan vyhrál 2:1 a získal důležité tři body. Cleverley v utkání předvedl úžasný výkon, když nejprve sám vstřelil jednu branku a v úplném závěru přihrál na vítěznou trefu Maynoru Figueroavi. Anglický reprezentant do 21 let byl po právu vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

Danny Welbeck (Sunderland)
Anglický útočník se od 5. ledna poprvé objevil v základní sestavě Sunderlandu v utkání proti Liverpoolu. Jak bylo před zápasem avizováno manažerem Steve Brucem, Welbeck na hřišti strávil hodinu hry. Sunderland na domácím hřišti nestačil na Liverpool a smolně prohrál 0:2.

Mame Biram Diouf (Blackburn)
Senegalský reprezentační útočník nastoupil v základní sestavě Blackburnu v utkání proti Blackpoolu. Diouf byl 11 minut před koncem utkání vystřídán Mortenem Gamstem Pedersenem. Blackburn nakonec vybojoval alespoň bod, když se v nastaveném čase hlavičkou prosadil David Hoilett.

Federico Macheda (Sampdoria)
Janovské Sampdorii se v poslední době vůbec nedaří a v posledním zápase prohrála doma s Parmou 0:1. Italský reprezentant do 21 let a hráč Manchesteru United Federico Macheda se dostal na hřiště už ve 20. minutě utkání, když nahradil zraněného Stefana Gubertiho. Ani Macheda ale nedokázal překonat hostujícího brankáře, stejně tak jako jeho spoluhráč Massimo Maccarone, který v 74. minutě utkání zahodil pokutový kop.

Ritchie De Laet (Portsmouth)
Portsmouth vyhrál v Leicesteru City 1:0 a belgický obránce Ritchie De Laet pomohl svému týmu udržet čisté konto. Manažer Pompey Steve Cotterill už před zápasem uvedl, že De Laet se dostává do úžasné formy, čemuž pomohlo i to, že před ním na pravém kraji zálohy nastupuje David Cotterill.

Corry Evans (Hull City)
Severoirský reprezentant odehrál celé utkání proti Norwichi, které skončilo remízou 1:1. Evans se dokonce mohl zapsat mezi střelce, ale jeho pěknou střelu z dálky dobře vyrazil brankář John Ruddy. Podle nejnovějších informací je navíc Corry Evans blízko přestupu do týmu Tigers.

Nicky Ajose (Bury)
Anglický útočník se po dlouhé pauze vynucené zraněním vrátil do sestavy Bury, když odehrál posledních 15 minut utkání proti Cheltenhamu. Ani on ale nedokázal zabránit nečekané porážce 2:3.

Danny Drinkwater (Watford), Joe Dudgeon (Carlisle)
Záložník Danny Drinkwater zmeškal kvůli zranění utkání proti Middlesbrough, stejně tak jako obránce Joe Dudgeon utkání proti Bournemouthu.