Rezerva: Newcastle – Manchester United 1:2

Gabriel Obertan dvěma góly rozhodl o tom, že rezerva Manchesteru United porazila rezervu Newcastelu 2:1.

V prvním poločase byl blízko první branky záložník Manchesteru United Ravel Morrison, jeho střela z dálky skončila bohužel pouze na břevně domácí branky. O pár minut později byli po vzájemné potyčce vyloučeni hráč United Ravel Morrison a domácí James Perch. V úvodu druhého poločasu zahrozila rezerva Newcastelu, když po hlavičce Jeffa Hendersona musel míč z brankové čáry odvracet obránce Oliver Gill.

Skóre se poprvé měnilo v 68. minutě. Davide Petrucci překonal brankáře Tima Krula a do sítě dopravil míč Gabriel Obertan – 0:1. United mohli pojistit své vedení, ale střelu Ryana Tunnicllifa dobře zablokoval Patrick Nzuzi. Pět minut před koncem přidal Gabriel Obertan svojí druhou branku v utkání, když mu přihrával opět Davide Petrucci – 0:2. Hned v zápětí se ale domácím podařilo snížit zásluhou Michaela Richardsona – 1:2. V závěru utkání se už nic významného nestalo a rezerva United tak zvítězila 2:1.