01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Reprezentační přestávka – hráči United v nominaci

Tento i příští týden nás čeká reprezentační přestávka a tak se pojďme podívat, kteří hráči Manchesteru United budou reprezentovat své země.


Wayne Rooney je v nominaci anglické reprezentace trenéra Fabia Capella ke kvalifikačnímu utkání proti Walesu, které se bude hrát v sobotu 26. března. 29. března pak Anglii čeká přátelské utkání proti Ghaně, které se bude hrát ve Wembley. Mladí angličtí hráči Chris Smalling, Tom Cleverley a Danny Welbeck jsou v nominaci anglické reprezentace do 21 let. Svěřenci Stuarta Pearce se nejprve ve čtvrtek střetnou s Dánskem a v pondělí potom v Prestonu s Islandem.


Kapitán Manchesteru United Nemanja Vidič kvůli zranění lýtka zmešká kvalifikační utkání skupiny C proti Severnímu Irsku. Naopak ve výběru Nigela Worthingtona nechybí obránce Jonny Evans a jeho bratr Corry Evans, který momentálně hostuje z Manchesteru United v Hull City. Severní Irsko pak ještě v úterý 29. března čeká kvalifikační utkání proti Slovinsku.


Patrice Evra se po delší odmlce vrací do reprezentace Francie a měl by nastoupit ke kvalifikačním zápasům proti Lucembursku (pátek, 25. března) a Chorvatsku (úterý, 29. března).


Nani nechybí ve výběru portugalské fotbalové reprezentace v přátelských zápasech proti Chile (26. března) a Finsku (29. března).


Ve formě hrajícího Javiera Hernandéze čekají v dresu Mexika mezistátní zápasy proti Paraguayi a Venezuele.


Již uzdravený záložník Antonio Valencia je v nominaci ekvádorské reprezentace pro přátelské zápasy proti Kolumbii (hráno v Madridu) a Peru (hráno v Amsterdamu).


Reprezentační pozvánku obdržel i Darron Gibson, který minulý měsíc v utkání proti Walesu vstřelil první branku v reprezentaci. Irsko čeká nejprve kvalifikační utkání proti Makedonii a poté přátelské utkání proti Uruguayi.


Senegalský útočník Mame Biram Diouf, který momentálně hostuje v Blackburnu, je v nominaci na kvalifikační utkání Afrického poháru proti Kamerunu.


Federico Macheda dostal pozvání do italské reprezentace do 21 let v utkáních proti Švédsku a Německu. Bébé pak spolu s portugalskou reprezentací do 21 let nastoupí proti Irsku.


V mládežnických reprezentačních výběrech se představí i další talentovaní hráči Manchesteru United – Ravel Morrison, Ryan Tunnicliffe a Tom Thorpe (reprezentace Anglie do 19ti let), Sean McGinty a Robbie Brady (reprezentace Irska do 19ti let), Paul Pogba (reprezentace Francie do 20ti let), Marnick Vermijl (reprezentace Belgie do 19ti let), Joe Coll (reprezentace Irska do 17ti let) a Gyliano van Velzen (reprezentace Nizozemska do 17ti let).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!