30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ferguson věří, že reprezentační přestávka týmu prospěje

Zatímco většinu reprezentačních přestávek nesl manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson nelibě, tu současnou vítá.


Manchester United o víkendu v ligovém utkání porazil Bolton 1:0, nicméně v obraně přišel o další hráče. Kvůli zranění utkání nedohrál Wes Brown a po červené kartě se musel ze hřiště pakovat i Jonny Evans, který nebude moci nastoupit v následujících ligových zápasech. Ačkoliv během reprezentační přestávky hrozí, že se zraní další hráči, situace je pro tým Sira Alexe Fergusona opačná. Někteří hráči United si snad stačí vyléčit svá zranění a budou po reprezentační pauze k dispozici.


„Přišlo to v pravý čas. Máme dva týdny na to, abychom si odpočinuli a vyléčili některá zranění. Snad to bude nejlepší přestávka ze všech,“ řekl Sir Alex Ferguson pro MUTV.


Manchester United má v Premier League momentálně na druhý Arsenal náskok pěti bodů a Sir Alex Ferguson je přesvědčen o tom, že právě široký kádr bude hrát ke konci sezony důležitou roli.


„Je skvělé, že máme náskok. Samozřejmě, že Arsenal má ještě jeden zápas k dobru, ale i tak máme náskok a nemusíme se tak v tomto ohledu strachovat. Pokud se nám uzdraví naši klíčoví hráči, potom budeme mít velkou šanci. V utkání proti Boltonu jsem chtěl na pár minut postavit Park Ji-Sunga, ale když jsme pak hráli v deseti hráčích, tak jsem si to rozmyslel. Na utkání proti West Hamu už ale bude Park připraven. Zpátky bude i Vidič a snad i Darren Fletcher. Pokud se nám, kousek po kousku, vrátí všichni hráči, potom budeme mít velkou šanci.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!