05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ohlasy z táborov našich rivalov

V tomto príspevku sa dozvieme čo si myslí o Manchestri United záložník Arsenalu Andrej Aršavin, či obranca mestského rivala zo City Joleon Lescott.


Obranca Manchestru City Joleon Lescott prezradil, že jeho klub musí ešte toho veľa urobiť, aby sa stal takým klubom ako je Manchester United. Lescott si myslí, že Citizens majú potrebné kvality, ktoré im môžu zaručiť úspech nielen v Anglicku, ale aj v Európe. No podľa jeho slov to ešte nejaký ten čas potrvá. „City môže byť ako United, ale počas mojej aktívnej kariéry sa tak ešte nestane. Posledné štyri roky dominuju anglickému futbalu a dosiahli obrovské úspechy. Vyhrali majstrovské tituly aj Ligu majstrov. Som z toho ohromený, ale Manchester United ma fantastickú históriu. Náš klub má pred sebou dlhé roky tvrdej práce, aby mohol dosiahuť niečo podobné,“ zakončil obranca City.

Andrej Aršavin z Arsenalu verejne priznal, že jeho klub je z neúspechov posledných týždňov nesmierne sklamaný. The Gunners vypadli zo všetkých pohárových súťaží a zostali len v hre o majstrovský titul. Momentálne stráca Arsenal 5 bodov na vedúci Manchester United. Podľa Aršavina je tím Manchestru United v lige najmocnejší. „Posledné týždne sme prehrali dôležité zápasy a vypadli sme zo všetkých pohárových súťaži. Naši hráči sú z toho všetkého dosť sklamaní. Obdivujem bojovnosť a odhodlanie hráčov Manchestru United. Stále sú na prvom mieste v lige a aj keď v každom zápase nepodajú najlepší výkon, tak bojujú do samotného záveru zápasu. Veľakrát im to pomôže tieto zápasy vyhrať a získať všetky tri body. Podľa môjho názoru sú najmocnejším tímom v lige, ale majstrovský titul ešte zaručený nemajú,“ povedal ruský záložník Andrej Aršavin.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!