24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hodnocení: Manchester United – Bolton Wanderers

Manchester United dokázal v sobotním zápase porazit Bolton 1:0, když se těsně před koncem trefil střídající Dimitar Berbatov. Zde je hodnocení hráčů …


Edwin van der Sar – 6,5 – V dnešním utkání si splnil všechny své povinnosti, ostatně jako vždy. Příliš se mi však nelíbily jeho výkopy a zakládání akcí, protože mu to vůbec nevycházelo. Jenže to se může stát kdykoliv a jinak je to naše jistota.


Wes Brown – 6,5 – V poločase byl vystřídán nejspíše kvůli zranění. Nepodal vůbec zlý výkon, v obraně byl celkem jistý a dokázal i občas podpořit útok. Myslím, že tato známka je pro jeho výkon naprosto optimální.


Chris Smalling – 8 – Výkon hodný Ferdinanda. Je až neuvěřitelné, jak si na hřišti věří. Vyhrával pravidelně hlavičkové souboje, opět skvěle četl hru a přidal dokonce i slušnou podporu útoku. Jeden z nejlepších hráčů utkání.


Jonny Evans – 4,5 – Kdyby nedostal červenou, měl by to za 6. Jeden bod mu strhuji právě za to vyloučení, kterým tým zbytečně oslabil a další půlku za likvidační zákrok. Jinak byl jeho výkon ještě celkem průměrný, ale je na něm až moc vidět, jak si nevěří. Plno situací řešil naprosto zbytečnými fauly a při přesné přihrávce soupeři jsem si říkal, jestli to má být vtip. Nejsem vůbec spokojený s jeho výkonem.


Patrice Evra – 6,5 – Někteří ho stále kritizují, že jeho výkony nejsou takové, jako byly dříve. Já si však myslím, že má pouze slabší období. Svou práci v obraně stále ještě zvládal docela slušně a předvedl i celkem kvalitní podporu útoku. Osobně jsem spokojen, ale všichni víme, že by to mohlo být lepší.


Louis Antonio Valencia – 7 – Makal, makal a ještě jednou makal. Líbí se mi jeho styl hry, dokáže i na křídlo výborně bránit a má obrovskou rychlost. Poslal několik dobrých centrů do šestnáctky a postupně se začíná dostávat do formy. U mě veliká spokojenost.


Michael Carrick – 7 – Že by konečně Carrick začínal hrát fotbal? Nebyl to od něj sice nějaký veliký ofenzivní výkon, ale za to udělal mnoho černé práce. Vybojoval velké množství míčů a kromě několika zaváhání předvedl kvalitní výkon.


Ryan Giggs – 6 – Je vidět, že mu v systému 4-4-2 sedí levé křídlo mnohem více. Dokázal sice vymyslet několik dobrých přihrávek dopředu, ale přiznejme si, není to úplně ono. I přesto svou roli zvládl natolik, že to stačilo.


Nani – 6,5 – A zase stejná pohádka. První poločas perfektní výkon, kdy dělal problémy celé obraně Boltonu. V druhém začal sólovat a ohrožovat fanoušky na tribuně. Jeho poslední střelu však chybně vyrazil brankář Boltonu před sebe a Berbatov poté skóroval. Mohl by být jedním z nejlepších hráčů světa, ale musí začít hrát týmově, jinak to prostě nepůjde.


Chicharito – 6 – Opět bojoval, běhal a snažil se. Na začátku utkání mohl vstřelit branku, jenže míč zablokoval obránce rukou, která se nakonec nepískala. Jinak si s ním ale obrana Boltonu celkem dokázala poradit a v poločase byl podle mě správně vystřídán Berbatovem.


Wayne Rooney – 8 – Kdyby hrál zbytek sezóny takto, budu více než spokojený. Svou neskutečnou prací pro tým pomohl k celkovému vítězství. Bránil, útočil, přihrával, střílel, dělal prostě všechno a byl všude. Veliká škoda, že mu to tam nakonec nespadlo. Pro mě jasný MOTM.


Střídající hráči:


Fabio – 6 – Na hřiště byl poslán jednak z důvodu zranění Browna, ale také proto, aby podporoval útok. Jeho výkon byl takový průměr, ale rozhodně to nebylo vůbec zlé. Potřebuje čas, aby se dostal na úroveň svého bratra.


Dimitar Berbatov – 7 – Hlavní úkoly – podržet míč, zklidnit hru a dát gól. Všechny splnil a jeho gól byl nakonec vítězný. Měl by dostávat více šancí!
Hodnocení je subjektivní názor autora!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!