05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ryan Giggs věří v postup do čtvrtfinále LM

Záložník Ryan Giggs je přesvědčen o tom, že Manchester United může vyřadit Olympique Marseille z osmifinále Ligy mistrů.


Manchester United v dnešním odvetném utkání Ligy mistrů přivítá na Old Trafford Olympique Marseille. Po prvním bezbrankovém utkání na Stade Velodrome nás čeká zcela otevřené utkání. Manchester United si je dobře vědom toho, že případná obdržená branka může velmi zkomplikovat jeho šance na postup. Domácí hráči navíc budou chtít využít domácí atmosféry. Zkušený záložník Ryan Giggs je přesvědčen o tom, že svěřenci Sira Alexe Fergusona tento zápas zvládnou.


„Na Old Trafford se můžeme postavit komukoliv. Bude to těžké utkání. Jedná se o Ligu mistrů a remíza 0:0 je velmi zrádná. Pokud dostaneme branku, budeme muset vstřelit dvě, abychom mohli postoupit. Musíme vstřelit co nejrychleji úvodní branku, abychom pak mohli zareagovat na případnou obdrženou branku,“ řekl zkušený velšský záložník.


„Marseille v prvním utkání odehrálo solidní zápas, ale nechtěli moc riskovat. Pravděpodobně se obávali, že by dostali branku. V důsledku toho jsme se nemohli dostat do našeho tempa. Hřiště navíc nebylo v ideálním stavu, takže ani přihrávky nebyly tak přesné. Bránili jsme dobře, ale celkově to z naší strany nebyl nejlepší zápas. Jsem si jistý, že dnešní utkání bude lepší.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!