24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Vítej zpátky Antonio !


Včerejší vítězství nad Arsenalem ve čtvrtfinále FA Cupu mělo o to sladší příchuť, jelikož se zpět na trávník vrátil šest měsíců nehrající Antonio Valencia, kterému se od fanoušků dostalo vřelého přivítání.


Antonio Valencia původně neměl do včerejšího duelu vůbec zasáhnout a podle předzápasových vyjádření Sira Alexe Fergusona si měl zahrát až v následujících zápasech. Nicméně Antonio se vešel na sedmičlennou lavičku United, čímž už tak Ferguson dost překvapil všechny fanoušky domácího týmu.


Po poločasové přestávce se navíc překvapení naplnilo úplně. Antonio Valencia stál u postranní čary s číslem 25 na zádech a čekal, až jej rozhodčí vpustí na trávník, aby nahradil Fábia. Valenciovi se před nástupem dostalo bouřlivých ovací a celý Old Trafford ekvádorského záložníka s obrovským nadšením přivítal zpět na hrací ploše.


Celý půl rok čekal Antonio na svůj návrat a na svůj první start po ošklivé zlomenině kotníku, kterou si způsobil v zářijovém zápase Ligy mistrů proti Rangers. Od včerejška už to neplatí a stejně jako on, tak jeho spoluhráči a manažer Red Devils a se dočkali a nyní jsou velmi rádi, že je zpět stejně jako všichni fanoušci United.


Jeho návrat nejspíš nemohl být lépe načasován a Sir Alex jako starý lišák do poslední chvíle tajil, že jej hodlá do zápasu nasadit. Za těch 45 minut, které Valencia na hřišti pobyl, na něm nebyla patrná žádná známka toho, že tak dlouhou dobu chyběl, což je velmi potěšující.


Wayne Rooney k jeho návratu poznamenal:


„Ani nedokážu vlastními slovy popsat, jak je skvělé, vidět ho zase zpátky na hřišti,“ řekl Rooney pro MUTV.


„Byl to jeho první zápas po dlouhých šesti měsících, ale on působil, jako by ani nikdy nechyběl. Je to fantastické jak pro něho, tak i pro nás, že ho máme opět k dispozici.“


Sir Alex pouze souhlasně dodává:


„Jsme opravdu velice spokojeni s jeho prvními pětačtyřiceti minutami na hřišti, které odehrál po více než šesti měsících absence. On i všichni ostatní hráči v šatně z toho mají obrovskou radost.“


„Ten kluk je prostě skvělý hráč a pomohl nám trochu zklidnit hru svým držením míče. Dělal přesně to, co bylo potřeba. Má skvělou stabilitu, výborně si rozumí se svými spoluhráči a vyniká také ohromnou rychlostí,“ zakončil potěšený Ferguson, kterému ubyla další starost na pozici křídelního záložníka.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!