04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hargreaves se vrací z Německa a začne s tréninkem

Záložník Owen Hargreaves se pomalu vrací do tréninku Manchesteru United a Sir Alex Ferguson brzy uvidí, zdali bude moci využít jeho služeb v závěru sezony.


Anglický záložník v této sezoně odehrál v dresu Manchesteru United pouze jedno utkání a to ještě pouhých 10 minut v ligovém utkání proti Wolves v listopadu loňského roku. Tehdy si hráč poranil stehenní sval a od té doby nehrál. Nutno ještě podotknout, že pro 30letého Hargreavese to bylo jediné soutěžní utkání za poslední dva roky, kdy marodil po operaci obou kolen.


Hargreaves se léčil v Německu, odkud přišel v roce 2007 na Old Trafford, a v pondělí by se měl zapojit do normálního tréninku prvního mužstva Manchesteru United. Manažer Red Devils Sir Alex Ferguson ale neví, zdali bude moci využít jeho služeb v závěru této sezony.


„Samozřejmě, že jsme jej postrádali. Je to velmi dobrý hráč a chybí nám už opravdu dlouho. Bylo nám řečeno, že se vrací z Německa zpátky a v pondělí začne s tréninkem, takže musíme počkat a uvidíme. Byl mimo a nemohli jsme s tím nic dělat. Až do posledních týdnů jsme jej nepotřebovali. Ve středu zálohy máme spoustu hráčů, jako jsou Carrick, Anderson, Gibson, Scholes, Fletcher a může zde hrát také Giggs. Měli jsme tak několik možností a zvládli jsme to dobře. Antonio Valencia sice chyběl většinu sezony, ale Nani jej úžasně zaskočil. Jeho forma je fantastická. Občas se toto stane, jeden hráč vypadne, ale druhý jej skvěle nahradí,“ řekl Sir Alex Ferguson pro The People.

Záložník Owen Hargreaves se pomalu vrací do tréninku Manchesteru United a Sir Alex Ferguson brzy uvidí, zdali bude moci využít jeho služeb v závěru sezony.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!