25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ferguson: Van der Sar si to nerozmyslí

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson tvrdí, že neexistuje žádná šance, že by brankář United Edwin Van der Sar působil na Old Trafford i další rok.


Bývalý holandský reprezentační brankář Edwin Van der Sar v této sezoně uvedl, že se v létě chystá skončit s aktivní profesionální kariérou. Podle posledních zpráv by toto rozhodnutí mohl 40letý brankář změnit.


Tyto spekulace zesílily především po včerejším zápase Manchesteru United s Arsenalem, který Rudí ďáblové vyhráli 2:0, a Van der Sar předvedl v utkání famózní výkon. Sir Alex Ferguson sice nevylučuje budoucí působení Van der Sara na Old Trafford, ale počítá s brankářovým odchodem do fotbalové penze.


„Neexistuje sebemenší šance, že by si to Edwin rozmyslel. Je to úžasný brankář a fantastický chlap, ale nemluvil jsem s ním o tom, aby si to rozmyslel. Na budoucí rok už má plán. Chce si dát pauzu a vrátí se do Holandska, kde má nový dům a chce zde udělat nějakou práci,“ řekl Sir Alex Ferguson.


„V září se zde vrátí, protože jeho syn začne chodit do školy ve Wilmslow. Myslím si, že takový je jeho plán. Chce si odpočinout a pak se vrátí. Existuje možnost, že poté bude pracovat u nás, ale nejprve si chce odpočinout. Zatím se ještě nerozhodl, co chce potom dělat. V profesionálním fotbale se pohybuje už dlouhou dobu a bude mu 41 let. Nějaký čas chce strávit se svojí manželkou, protože poslední roky pro ni byli opravdu těžké“.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!