05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Van der Sar zůstává neoblomný

Edwin van der Sar je rozhodnutý po této sezóně skončit s aktivní fotbalovou kariérou, a to i navzdory proseb více než 70 000 fanoušků, kteří sledovali jeho světový výkon v zápase proti Arsenalu.


Čtyřicetiletý brankář United byl dnes večer zaskočen jen jednou – a to, když se ho Stewart Gardner v rozhovoru pro MUTV zeptal, jestli si nerozmyslí svůj odchod do fotbalového důchodu na konci této sezóny.


„Myslel jsem si, že právě toto bude poslední otázka, takže jsem se na ni ještě nestihl připravit!“ řekl Edwin s úsměvem.


V dalším pokračování tohoto rozhovoru však Edwin zopakoval, že svůj názor nezmění, i když si velmi užíval toho, jak fanoušci zpívali „Fergie, Fergie sign him up“.


„V prvním poločase jsem předvedl několik dobrých zákroků a v druhé asi jeden nebo dva,“ řekl Edwin pro MUTV.


„Je skvělé pomoct týmu k vítězství, a samozřejmě pro mě je velmi příjemné, když za svůj výkon získám uznání.“


Veterán v brance United se nyní může těšit na další kolo ve Wembley, přesněji na 16. nebo 17. dubna, kdy se odehraje semifinále. Edwin však ví, že je to zatím daleko a soustředí se na mnohem dřívější výzvy.


„Hrát ve Wembley je speciální okamžik, hlavně když je to finále. Rozhodně bychom nechtěli skončit v semifinále.“


„Nadcházející zápas FA Cupu hodně napoví o vítězi celé soutěže, a my jsme ještě jeden zápas od finále, takže se musíme ujistit, že se tam dostaneme.“


„Bylo by to skvělé vyhrát FA Cup, ale rozhodně by mi nevadily i ostatní možné trofeje!“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!