05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex brání svůj názor

Sir Alex v exkluzivním rozhovoru pro United Review hájí svůj postoj, ve kterém tvrdí o porážce s Chelsea, že byla nespravedlivá. Vysvětluje také, proč po porážce s Liverpoolem nemluvil s médii.


Boss United cítí, že se držel v rámci svých práv, protože podle jeho slov pouze bránil svůj tým a slibuje, že správně připraví hráče po posledních dvou velice nepovedených ligových utkáních v pěti dnech na čtvrtfinálové střetnutí v rámci FA Cupu s Arsenalem.


„Byl to bouřlivý týden,“ píše Sir Alex ve svém krátkém článku, který používá k hovoření přímo s fanoušky.


„Přes tuto těžkou situaci se dostaneme a já budu bránit sám sebe, pokud mě FA bude chtít potrestat. Ve skutečnosti se na tuto výzvu těším, protože jsem podle mého názoru neřekl nic špatného, nicméně, většina médií nutí FA jednat. Noviny budou stále dokola opakovat, že požadují kompenzaci Manchesteru United za incident Wayna Rooneyho ve Wiganu.


„Dále bych chtěl vzkázat fanouškům, aby se stále neptali, proč jsem nemluvil s médii; bylo to jednoduše proto, že jsem cítil až příliš velikou pozornost na celý náš tým a usoudil jsem, že nejlepší pro nás bude nejdříve celou situaci zklidnit zevnitř. V této době jsem si totiž nemyslel, že bychom vyhráli mediální bitvy, takže jsem ustoupil.“


„Nebudu se nijak bát, pokud můj případ bude řešit FA. Nemyslím si, že bránění svého týmu ze mě dělá nějakého padoucha, zvláště když si uvědomíte, že Manchester United je týmem s nejméně problémy s disciplinární komisí v této zemi.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!