01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hernandez: „Jsme připraveni odrazit se ode dna“

Dvě po sobě jdoucí porážky pro United  daly hráčům jasný cíl – postoupit přes Arsenal ve čtvrtfinále FA Cupu, říká Hernandez.


Mexický útočník byl stejně jako ostatní spoluhráči velmi nešťastný po porážce od Liverpoolu a kolo předtím od Chelsea, ale říká, že v táboře United se v žádném případě nikdo nelituje.


Místo toho se Red Devils těší na lákavé pohárové utkání, a s tím spojenou šanci získat psychickou převahu nad Gunners pro zbývající utkání Premier League.


Chicharito řekl pro United Review: „Nálada mezi hráči je dobrá. Společně jsme prodiskutovali, co se v posledních dvou zápasech přihodilo, a co můžeme zlepšit. Nyní se díváme dopředu.“


„Všichni – manažer, hráči a zaměstnanci – jsou připraveni na nepříznivý vývoj reagovat. Máme možnost dostat se zpátky na vítěznou vlnu tím, že porazíme Arsenal.“


„Toto je rozhodující část sezóny a všichni se na to těšíme.“


Hernandezův čestný gól na Anfield Road byl jeho celkově 14. v sezóně, a on připouští, že jeho první rok v Manchesteru United by mohl být jen těžko lepší.


„Očekával jsem, že budu spíše sedět na lavičce a hrát více za rezervu, takže jsem moc rád, že dostávám tolik příležitostí,“ dodal dvaadvacetiletý útočník.


„Opravdu si užívám svoji hru a doufám, že ještě budu moct hrát nějakou roli ve zbytku této sezóny.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!