05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex Ferguson o zraněných hráčích

Sir Alex Ferguson promluvil o zranění svých důležitých hráčů, kteří zítra v FA Cupu proti Arsenalu do zápasu nezasáhnou.


Manchester United již delší dobu postrádá Park Ji-Sunga, zcela fit není ani opora defenzivy, zkušený Rio Ferdinand. Antonio Valencia stále ještě nedosáhl plné připravenosti, aby mohl nastoupit a Nanimu bude také ještě nějaký čas trvat, než se bude moci vrátit na fotbalové trávníky.


„Máme docela dost zraněných a já doufám, že někteří hráči by už mohli být připraveni na zítřejší zápas proti Arsenalu. Bez některých se však budeme muset obejít. Bude to velmi důležitý zápas na ostří nože. Je to utkání proti Arsenalu a ty jsou vždy vzrušující. Je tu možnost postupu do semi-finále, takže pošlu na hřiště nejlepší možný tým. O utkání s Marseille příští týden v úterý zatím v tuto chvíli nepřemýšlíme,“ začal kouč Rudých ďáblů.


Ke zranění Valencii:


„U něho je to asi nejobtížnější rozhodování. On již delší dobu naplno trénuje a vede si dobře. Hrál několik přípravných zápasů. Musíme však ještě zvážit, kdy bude plně připraven ke svému prvnímu zápasu po svém zranění. Je to o správném načasování zvláště, když byla jeho absence tak dlouhá. Je potřeba to dobře odhadnout a nasadit jej ve správné chvíli. Nebude to zítra, ale bude to již brzy,“ přiblížil návrat Antonia Valencii Sir Alex Ferguson.


Ke zranění Naniho:


Máme zprávy, že mu ránu sešili. Nyní jde hlavně o to, aby se zamezilo infekci, která by mohla rány vniknout. Otoky už odezněly, což je dobrá zpráva. Mluvit o datu jeho návratu je složité. Zdali bude moci hrát už proti Boltonu, je těžké říct, ale potom je na programu dvoutýdenní reprezentační přestávka a my doufáme, že po ní už bude k návratu na hřiště připraven,“ uvedl boss Red Devils.


Zprávy z týmu tedy hovoří o tom, že do zítřejšího zápasu podle všeho nenastoupí Antonio Valencia, Rio Ferdinand, Nani ani Park-Ji Sung. V zápase zřejmě neuvidíme ani Andersona, který léčí poraněné koleno.


Po absenci kvůli červené kartě se naopak do sestavy opět vrací kapitán Nemanja Vidič, který zítra s největší pravděpodobností vytvoří stoperskou dvojici s Chrisem Smallingem.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!