Rezerva: Blackpool – Manchester United 2:1

Luke Varney a Sergej Kornilenko rozhodli o tom, že rezerva Manchesteru United utrpěla na stadionu Bloomfield Road od rezervy Blackpoolu teprve druhou porážku v sezoně.

Těsně před začátkem utkání nahradil Conor Devlin v brance rezervy Manchesteru United dánského brankáře Anderse Lindegaarda a hned v úvodních minutách utkání musel zasahovat proti přímému kopu Charlieho Adama z vlastní poloviny hřiště. Na druhé straně se mohl do nečekaného vedení dostat hostující tým, ale po průniku Gabriela Obertana pálil přímo do brankáře Marka Halsteada Oliver Norwood. O chvíli později Ludovic Sylvestre poslal skvělou přihrávku na Luke Varney, který obešel Reece Browna a střelou na vzdálenější tyč nedal Devlinovi v brance United žádnou šanci – 1:0. Devlin následně musel vytáhnout pěkný zákrok proti střele Charlieho Adama z přímého kopu. Před koncem prvního poločasu se rezervě Manchesteru United podařilo vyrovnat, centr Olivera Norwooda si do vlastní branky hlavičkou srazil Chris Basham – 1:1. Charlie Adam pak ověřil pozornost hostujícího brankáře další střelou z přímého kopu.

Hned na začátku druhého poločasu musel Devlin zasahovat proti nepříjemné střele Matta Phillipse z dálky. Další střela Varneye skončila nad břevnem. Na druhé straně zahrozil Bébé, jehož střela se nevešla mezi tři tyče a neuspěl ani Gabriel Obertan, který se dostal do špatného střeleckého úhlu. I další tečovaná střela Bébého neskončila v brance. V 72. minutě padla rozhodující branka utkání – Matt Phillips přihrávkou našel Sergeje Kornilenka a ten střelou z první skóroval – 2:1. Závěr utkání si rezerva Blackpoolu už hlídala, ale přesto mohla inkasovat. Střela Portugalce Bébého ale byla tečována a skončila nad břevnem domácí branky.

Svěřenci trenéra Warrena Joyce tak utrpěli druhou porážku v sezoně, když na Bloomfield Road nestačili na dobře hrající rezervu Blackpoolu, které podlehli 2:1.