18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Javier Pastore na cestě do Manchesteru United?

Podle zpráv z Argentiny je Manchester United blízko angažování záložníka Palerma Javiera Pastoreho.


21letý Pastore je po skvělých výkonech v italské Serii A považován za jednoho z nejtalentovanějších mladých fotbalistů a podle posledních zpráv je hráč blízko přestupu do Manchesteru United. Vedoucí tým Premier League by za hráče měl údajně zaplatit zhruba 34 milionů liber. Pastore by pak měl podepsat v novém působišti smlouvu na čtyři roky.


Pastore byl v posledních měsících spojován s přestupem do Barcelony a samotný hráč vyjádřil touhu hrát v tomto katalánském klubu po boku svého krajana Lionela Messiho. Podle argentinské rozsahlasové stanice Radio Sucesos ale španělský klub odmítl přistoupit na finanční požadavky Palerma. To hraje do karet Manchesteru United, s kterým už o celém přestupu údajně jedná hráčův agent Marcello Simonean.


Javier Pastore v této sezoně nastřílel v italské lize už deset branek a spekulace ohledně své budoucnosti odmítá komentovat. V lednovém přestupovém termínu se o hráče velmi zajímal také manažer Manchesteru City Roberto Mancini. Pastore přišel do Palerma v roce 2009 z argentinského klubu Huracan a ve stejném roce rovněž debutoval v reprezentačním dresu Argentiny. Minulý rok se hráč dokonce dostal do nominace Argentiny pro MS. V lednu pak podepsal se sicilským týmem nový kontrakt na pět let.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!