24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ferguson odmítl poskytnout pozápasový rozhovor

Sir Alex Ferguson riskuje další zlobu ze strany FA poté, co po ligovém utkání s Liverpoolem odmítl rozhovory pro veškerá média a k podobnému postupu vyzval i všechny hráče Manchesteru United.


Svěřenci manažera Sira Alexe Fergusona utrpěli druhou ligovou porážku v řadě, když tentokrát nestačili na Anfiled Road na Liverpool, kterému podlehli 3:1. Manchester United tak utrpěl další ztrátu v cestě za ligovým titulem.


Ihned po skončení utkání Ferguson informoval všechna zainteresovaná média, že jim neposkytne rozhovor, stejně jako všichni hráči Manchesteru United. Toto se týká i klubové televizní stanice MUTV.


To je samozřejmě v rozporu s pravidly Premier League, kdy alespoň jeden člen trenérské lavičky musí poskytnout rozhovor před a po každém utkání. Jediným hráčem United, který okomentoval dnešní utkání, je pouze zraněný obránce Rio Ferdinand. Ten napsal na své stránce Twitteru: „Dneska to byl špatný výsledek, žádné výmluvy“.


Sir Alex Ferguson tak bude čelit dalšímu provinění proti pravidlům FA. Tento týden už Anglická fotbalová asociace obvinila skotského manažera z nevhodného chování poté, co manažer kritizoval výkon rozhodčího Martina Atkinsona v ligovém utkání proti Chelsea.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!