30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Eric: „United budou mistři“

Přestože United utrpěli v úterý porážku na Stamford Bridge od Chelsea, je Eric Cantona přesvědčen, že jeho bývalý klub dokáže vyhrát ligu.


A co víc, Francouz, který pomohl Red Devils k získání šesti hlavních trofejí v rozmezí let 1992 až 1997 a nově získal místo ředitele v klubu New York Cosmos, taktéž věří, že United mohou znovu zazářit i na evropské fotbalové scéně.


„Samozřejmě si myslím, že United letošní domácí ligu vyhrají,“ řekl Eric reportérům v Singapuru. „Je to skvělý tým, mají vynikajícího manažera a celkově je tento klub obrovský. Podle mého názoru tedy v domácí lize uspějí, ale mají taktéž reálnou šanci uspět i v evropské Lize mistrů.“


Cantona se také podělil o své myšlenky spojené s nedělním výjezdem United na Anfield. Zápasy s Liverpoolem jsou vždy speciální a Eric z nich má mnoho dobrých vzpomínek. Jedna z těch úplně nejkrásnějších je jeho gól v závěrečných minutách zápasu v roce 1996 při finále FA Cupu, který United tuto trofej nakonec vyhrál.


„Všechny zápasy jsou samozřejmě velmi důležité, ale tento je naprosto speciální, protože je to bitva dvou skvělých klubů, které byly úspěšné v posledních mnoha letech. Je to prostě derby a navíc si momentálně Kenny Dalglish vede podle mě velmi dobře. Myslím, že to bude veliké utkání.“Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!