05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Adnan Januzaj má nakročeno do Manchesteru United

Belgický fotbalový klub Anderlecht potvrdil, že jedná s Manchesterem United o přestupu teenagera Adnana Januzaje na Old Trafford.


16letý křídelní hráč je v bruselském klubu velmi ceněn, nicméně hráč odmítl zůstat v hlavním městě Belgie. Podle nejnovějších informací tým přijal nabídku Manchesteru United na přestup tohoto hráče a nyní se už dolaďují pouze detaily přestupu.


„Jsme v jednání. Vše se ubírá správným směrem. Momentálně zatím není uskutečněna žádná dohoda, ale myslím si, že hráč má nakročeno do Manchesteru,“ řekl generální manažer Anderlechtu Brusel Herman van Holsbeeck.


Van Holsbeeck je nicméně zklamán, že se mu nepodařilo udržet v týmu tohoto velmi talentovaného mladíka.


„Nabídli jsme mu dobrou finanční nabídku. Také jsme mu řekli, že do konce sezony 2012/2013 by byl hráčem prvního týmu, ale Januzaj odmítl.“


Mladík, který má kořeny v Albánii, byl sledován také dalšími kluby z Premier League – Chelsea, Manchesterem City nebo Aston Villou. V Itálii pak hráče intenzivně sledoval Inter Milán. Hráč ale nakonec zamíří do Manchesteru United, který má v zemích Beneluxu velmi dobré konexe. Anderlecht by měl od Manchesteru United za hráče inkasovat celkem 500,000 liber.


„Jednáme o vyšší kompenzaci než která se inkasuje pouze za výchovu. Zdali Anderlecht ztratil fotbalovou hvězdu? Pouze budoucnost nám to poví. Momentálně není připraven hrát v prvním týmu, ale kolik hráčů v 16ti letech je? Má v sobě obrovský potenciál a měl na to, aby se stal v Anderlechtu skvělým hráčem. Ale bohužel, nemáme na vybranou. Jeho rodiče a lidé kolem něj se rozhodli jinak. Se současnými předpisy toho moc nezmůžeme, jsme bezmocní,“ dodal Van Holsbeeck.


P.S. Na videu je Adnan Januzaj jako 12ti letý.[youtube 0bN69ssF0D0]


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!