24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Vidič z Torrese strach nemá

Kapitán United Nejmanja Vidič uvedl, že nemá sebemenší důvod, aby se bál hrát proti Torresovi a zároveň taktně odepsal Chelsea z boje o ligový titul.


V úterý jedou Rudí ďáblové do Londýna, kde se na Stamford Bridge utkají s posledním anglickým mistrem Chelsea. K tomuto důležitému zápasu se mimo jiné vyjadřuje i stoper a kapitán United v jedné osobě Nemanja Vidič, který prohlašuje, že si nedělá starosti s tím, že bude muset bránit Fernanda Torrese, který k Blues přestoupil v lednu za 50 milionů liber.


Pravda, Torres ještě v dresu Liverpoolu nadělal Vidičovi nejednu vrásku na čele, a však tyto časy jsou již pryč a Torres už je nyní ve Vidičových očích pouze neškodnou slečinkou. Pro Španělského útočníka bude tohle utkání první v dresu Chelsea, které proti United odehraje. Vidič ovšem trvá na tom, že obavy z vítěze Mistrovství světa z loňského roku  mít nebude ani v modrém dresu.


„Někdy slyšíte lidi, kteří říkají, že pro většinu hráčů je těžký úkol bránit takového hráče jakým je třeba Torres.“


„To je samozřejmé. Je to názor většiny lidí, a pokud jde o mě a Torrese, vždycky se o tom před zápasem hodně mluví.“


„Nemám s takovými věcmi problém. Nicméně dobře vím jen tolik, že pokud mohu něco změnit, pak je to jedině na hřišti a ne tím, že budu médiím vykládat, co si to tom všem myslím.“


„Stále se snažím zaměřovat hlavně na to, co na hřišti předvádím.“


Srbský obránce, který je zároveň kapitánem národního mužstva, zároveň pokračuje v rozhovoru o tom, jaké jsou šance Chelsea na titul, čímž naráží na výrok kapitána Blues Johna Terryho, který uvedl, že pokud Chelsea s United prohraje, pak to pro ni znamená konec nadějí na vítězství v Premier League v této sezóně.


„Jsou o tolik bodů za námi a je pro ně prakticky nemožné, aby se ještě stihli do boje o titul vrátit.“


„I když stát se může cokoliv. Když se podíváte na tabulku, zjistíte, že jsme o hodně bodů přišli, ale to samé platí i o Chelsea, která ztratila hodně bodů v několika zápasech za sebou. Ovšem člověk nikdy neví.“


Bývalý obránce Spartaku Moskva je rovněž jedním ze žhavých kandidátů na zisk PFA Player, tedy ceny pro nejlepšího hráče sezóny, protože se podává vyrovnané výkony po celý tento ročník.


„Nemohu hodnotit sám sebe a říct, že jsem hrál lépe než ostatní, to není moje práce. Já sám se jen snažím hrát co nejlépe a omezovat své chyby.“


„Víceméně si myslím, že se mi daří držet se na dobré úrovní a chtěl bych v tom i nadále pokračovat, co nejdéle to půjde. Abych byl opravdu upřímný, nikdy nejsem se svou hrou úplně spokojený. Stále chci na sobě spoustu věcí zdokonalit,“ zakončil kapitán Red Devils Nemanja Vidič.Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!