26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ferguson je spokojen s výkony Chrise Smallinga

Manažer Sir Alex Ferguson je při nepřítomnosti Rio Ferdinanda spokojen s výkony obránce Chrise Smallinga.


Bývalý obránce Fulhamu nastupuje v posledních týdnech pravidelně ve středu obrany po boku kapitána United Nemanji Vidiče poté, co má další obránce Rio Ferdinand poraněné lýtko.


21letý Smalling pomohl udržet Manchesteru United čisté konto v posledním ligovém utkání proti Wiganu a očekává se, že nadějný obránce nastoupí v základní sestavě i v zítřejším ligovém utkání proti Chelsea.


Manažer Rudých ďáblů Sir Alex Ferguson poukazuje na to, že hráč je pro tým přínosem a neustále se zlepšuje.


„S jeho výkony jsme velmi spokojeni. Je pro nás skvělým přínosem, ale věděl, jsem, že se mu bude dařit. Nepochyboval jsem o něm. Předvádí skvělé výkony a neustále se zlepšuje. Rozvíjí všechny své fotbalové stránky, jelikož se chce učit a zlepšovat. Rád brání, užívá si to. V utkání proti Manchesteru City jsme jej postavili do základní sestavy při absenci Rio Ferdinanda. Byl s námi devět měsíců a bylo to pro něj v 21 letech první derby. Ale myslím si, že to zvládl dobře,“ řekl Sir Alex Ferguson pro Inside United.


Ferguson vkládá velké naděje také do severoirského obránce Jonny Evanse a očekává, že Evans spolu se Smallingem jsou budoucností klubu.


„Jsou to mladí obránci a například Jonny Evans už za nás odehrál spoustu utkání. V minulé sezoně odehrál skoro 75% utkání. Má dobré základy, které tady potřebujeme. Jejich čas určitě přijde.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!