25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex Ferguson k dnešnímu utkání

Manchester United sice v dnešním utkání porazil Wigan o čtyři branky, ale manažer Sir Alex Ferguson vyzvedl výkon Edwina Van der Sara, který podržel svůj tým v první polovině prvního poločasu.


Holandský brankář Manchesteru United musel v úvodní fázi vytáhnout dva skvělé zákroky proti střelám Victora Mosese a Jamese McCarthyho. V úvodu druhého poločasu pak skvěle zakročil také proti dalekonosné střele Maynora Figueroa. Sir Alex Ferguson byl spokojen především s výkonem svých svěřenců z druhého poločasu, ale velký díl zásluh má na konečném výsledku právě Edwin Van der Sar.


„Jeho soustředěnost je vynikající, zvláště při organizaci obránců. Wigan hrál v prvních dvaceti minutách velmi dobře a Edwin musel předvést pár skvělých zákroků, zatímco Vida a Smalling museli hlavičkami odvracet spoustu míčů. Nebylo to pro nás vůbec příjemné,“ řekl Sir Alex Ferguson pro MUTV.


„V druhém poločase jsme hráli opravdu dobře a měli jsme několik šancí. Později už museli otevřít hru a my jsme mohli přidat další branky. S výsledkem 4:0 jsem spokojen.“


Dvě branky v utkání vstřelil mexický útočník Javier Hernandéz, který skóroval také ve všech čtyřech ligových vítězných zápasech na hřištích soupeře v této sezoně.


„Ten kluk je prostě fantastický. Předvedl dvě skvělé zakončení. Když se znovu podíváte na první branku, tak uvidíte, jak si skvěle naběhne za obránce a klepne míč do sítě. Při druhé brance předvedl skvělý sprint. Wayne mu to skvěle nahrál.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!