25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Dostane Chicharito šanci i v utkání proti Chelsea?

Javier Hernandéz v dnešním utkání proti Wiganu vstřelil dvě branky, ale ani to mu nezaručuje účast v základní sestavě v příštím utkání proti Chelsea, které je na programu v úterý večer.


První branku v utkání vstřelil mexický útočník v prvním poločase po skvělé přihrávce Naniho. V druhém poločase pak přidal uklidňující druhou branku, když nezaváhal v souboji tváří v tvář s domácím brankářem. V 77. minutě jej pak nahradil Dimitar Berbatov, který připravil následnou třetí branku pro Wayna Rooneyho. Na konečných 4:0 pak upravil střídající Fábio, pro kterého to byla první branka v Premier League.


I přesto, že Javier Hernandéz odvedl skvělý výkon a vstřelil dvě branky, neznamená, že nastoupí v základní sestavě i v utkání proti Chelsea.


„Užívám si každou chvíli a tvrdě pracuji. Ale to, zdali budu hrát i proti Chelsea, rozhodne manažer. Pokud mě postaví od začátku utkání nebo alespoň na jednu minutu, budu se snažit ze sebe vydat to nejlepší. Utkání proti Chelsea bude důležité a určitě chceme vyhrát. Do utkání půjdeme s velkým sebevědomím,“ řekl Chicharito.


„V obou poločasech nás Wigan dostal pod tlak. Věděli jsme, že hrají dobře. Rádi drží míč na zemi a věděli jsme, že budou pořádně motivováni, jelikož hráli proti Manchesteru United. Při první brance jsem dostal dobrou přihrávku od Naniho, naběhl jsem si na přední tyč a přehodil jsem brankáře. Při druhé brance jsem dostal skvělý pas od Wayna Rooneyho. Vždy, když mám míč, chci skórovat. To je první věc, která mě ihned napadne. Dnes jsem šťastný, ale jsem šťastnější za celý tým. Jsme na prvním místě v lize a stále ještě hrajeme v Lize mistrů a FA Cupu. Chceme vyhrát všechny tyto soutěže.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!