05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Boj o titul bude podle Sira Alexe mezi 2 týmy

Po většinu sezóny vypadal souboj o titul velmi vyrovnaný a otevřený, ale jak se často stává, 2 týmy se dokázaly ostatním odtrhnout a Sir Alex připouští, že titul půjde buď na Old Trafford nebo na Emirates.


V posledních několika týdnech dokázali Manchester United a Arsenal odskočit Manchesteru City, Tottenhamu a Chelsea. A zatímco Red Devils čeká týden plný velmi těžkých zápasů, který zahrnuje mimochodem také utkání na Stamford Bridge, říká Sir Alex, že je velmi pravděpodobné, že titul získá buď Manchester United, nebo Arsenal.


„Už dříve jsem říkal, že za normálních okolností se vždy dva týmy odtrhnou v tabulce od ostatních. V této sezóně to vypadalo, že se situace může změnit a souboj o titul bude otevřený, ale najednou se znovu ukázalo, že to může být jen mezi dvěma týmy,“ řekl Sir Alex v pátek novinářům.


„Takhle to momentálně vypadá – myslím, že vyhrát Premier League můžeme jen my, nebo Arsenal.“


Ambice hráčů United na titul budou řádně prověřeny už v příštích týdnech, kdy tým Sira Alexe čekají 3 utkání venku, včetně výletů do Liverpoolu a Chelsea.


„Naše venkovní forma není tak dobrá, jako jsme byli vždy zvyklí. Nyní před námi jsou tyto 3 venkovní zápasy, a to bude pro nás veliký test,“ dodal Sir Alex.


„Proti Marseille jsme ukázali výbornou odolnost naší obrany. Výsledek z tohoto utkání je solidní. Bránili jsme velmi dobře a právě obrana je velmi důležitý faktor. Pokud si dokážeme udržet kvalitní obranu a budeme koncentrováni, velmi těžko nás někdo dokáže porazit.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!