05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Vidič: “Tabulka nelže”

Kapitán Rudých ďáblů Nemanja Vidič je přesvědčen o tom, že Manchester United se nyní v tabulce nachází přesně tam, kde by měl být i navzdory všeobecné kritice výkonů týmu.


Manchester United má nyní na čele tabulky jednobodový náskok před druhým Arsenalem poté, co londýnský celek ve středu zdolal doma Stoke City 1:0, přiblížil se opět na dosah a vytváří nepříjemný tlak na hráče z Old Trafford. United však mají zítřejší zápas s Wiganem k dobru.


Red Devils ovšem musejí odolávat nejen dotírajícím Londýňanům, ale znovu čelí také kritice z důvodu špatných výkonů v posledních týdnech a to i přes to, že zůstávají na vrcholu ligové tabulky. Nicméně i sám Sir Alex Ferguson vyjádřil svou nespokojenost z některých hráčů, kteří podle jeho slov nepřistupují k zápasům s očekávanou zodpovědností, což ani manažera Rudých ďáblů nenechalo chladným .


Nudný a bezzubý středeční výkon v Lize mistrů proti Marseille na nastalé situaci nic nezměnil, ba naopak. Kritika skeptiků se po tomto utkání dále rozrůstá a napětí se zvyšuje. Přes to všechno kapitán Red Devils Nemanja Vidič věří, že Manchester United je po zásluze na prvním místě v tabulce.


„Nejsem překvapen tím, na jaké pozici se nacházíme, protože tabulka nám jasně ukazuje přesně to, jak by to mělo být,“ začala opora naší defenzivy.


„V některých našich zápasech hlavně v začátku sezóny jsme ztratily dobře rozehraná utkání gólem, který jsme inkasovali v závěrečných minutách jako třeba s Fulhamem nebo Evertonem. Ale takových duelů bylo více a my jsme si v nich naše výsledky nedokázaly udržet.“


„Nyní jsme však tam, kde jsme. Máme přesně tolik bodů, kolik bychom celkem měli mít,“ pokračuje kapitán United.


United se nyní nacházejí před obdobím, ve kterých je čekají důležité zápasy, které mohou výrazně promluvit do vývoje jejich cesty za rekordním 19. titulem. Jako první z těchto velkých bitev bude úterní zápas na Stamford Bridge s Chelsea. Pokud United tento zápas vyhrají, mohou tím získat velkou psychickou výhodu do dalších bojů.


Nejprve však musí Vidič se svými spoluhráči zítra zvítězit nad Wiganem, aby měli jistotu náskoku před Arsenalem, což bude mít rovněž velký vliv k odvracení náskoku Gunners.


„Jako hráči se příliš nezabýváme, všemi těmi týmy, které nás v nejbližší době čekají. Musíme to brát pěkně postupně zápas po zápasu. Víme, že nás čekají důležitá utkání, ale naším dalším soupeřem není teď nikdo jiný než Wigan. Z tohoto zápasu musíme získat plný bodový zisk. Věříme, že se nám to podaří.“


„Nyní přichází období, které s sebou přináší velké zápasy. Pokud budeme hrát dobře v následujících třech zápasech a vytěžíme z nich dostatek bodů, pak budeme mít sebedůvěru na další utkání s Marseille. To je to, na co bychom se měli teď soustředit,“ zakončil stoper Nemanja Vidič.Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!