05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Podepíše Paul Scholes nový kontrakt?

Manažer Sir Alex Ferguson vyzývá záložníka Paula Scholese, aby zůstal v Manchesteru United alespoň ještě jeden rok.


Paul Scholes debutoval v prvním týmu Manchesteru United v roce 1994, ale Sir Alex Ferguson je přesvědčen o tom, že zkušený záložník stále může klubu hodně nabídnout. V probíhající sezoně už oznámili konec kariéry brankář Edwin Van der Sar a obránce Gary Neville, ale všichni věří, že 36letý Scholes se přidá k Ryanu Giggsovy a prodlouží smlouvu na Old Trafford o jeden rok.


Manchester United má v současné chvíli hodně zraněných hráčů a proto je velmi pravděpodobné, že Scholes nastoupí v základní sestavě v dnešním zápase osmifinále Ligy mistrů proti Olympique Marseille. Sir Alex Ferguson věří, že Scholes hraje v týmu nadále klíčovou roli.


„Věřím, že Paul podepíše nový kontrakt. Myslím si, že by tak měl učinit. Jeho kondice není problém a myslím si, že sám Paul by chtěl hrát v každém zápase. Není to špatná věc, ale vzhledem k jeho věku, to není možné. V Manchesteru United ale stále může hrát klíčovou roli, jak v této sezoně, tak v té další“, řekl Sir Alex Ferguson.


Svěřence Sira Alexe Fergusona nyní čekají náročné týdny a zkušený manažer si je dobře vědom toho, že právě teď se bude rozhodovat o tom, kdo se bude na konci sezony radovat a kdo ne. Skotský boss je se šancemi svého klubu optimistický a to i přesto, že United momentálně trápí rozsáhlá marodka. Zranění jsou Owen Hargreaves, Rio Ferdinand, Anderson, Ryan Giggs, Jonny Evans, Park Ji-Sung nebo Antonio Valencia.


„Čekají nás důležité týdny, o tom není vůbec pochyb. Nyní nás čekají čtyři zápasy na hřištích soupeře, což je pro nás velká výzva. Všechno to jsou fantastické zápasy, ale přichází čas, který si musíme užít. Jsou to velké zápasy a v takových situacích nás hráči nenechají na holičkách.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!