22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Patrice Evra podepsal novou smlouvu do roku 2014!

Patrice Evra se stal dalším z hráčů United, kteří na Old Trafford podepsali nový kontrakt. Nová smlouva Patricovi vyprší v létě roku 2014.


Nedávno podepsal prodloužení smlouvy o jeden rok Ryan Giggs a nyní se k němu přidal i francouzský obránce Patrice Evra. Jeden z nejlepších levých krajních beků podepsal na Old Trafford s vedoucím týmem Premier League smlouvu do léta roku 2014.


V posledních měsících se objevovaly spekulace, podle kterých měl o Evru zájem Real Madrid nebo Inter Milán. Všichni fanoušci Manchesteru United i vedení klubu je rádo, že hráč bude i nadále působit v United. Evra do Manchesteru přišel v roce 2006 a doposud za tým Sira Alexe Fergusona odehrál 226 zápasů.


„Od doby, co jsem přišel do United, si plním svůj sen. Fanoušci, hráči, manažer a pracovní personál tvrdě pracují a dělají tento klub nejlepším na světě. Za pět let strávených tady jsem toho hodně vyhrál, ale chci vyhrávat dále. Taková je mentalita klubu,“ řekl Patrice Evra pro oficiální webové stránky klubu.


I samotný manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson je nadšen, že Evra prodloužil smlouvu.


„Patrice se postupem času vypracoval v klíčového hráče jak na hřišti, tak v kabině. Je skvělé, že svojí další budoucnost spojil s Manchesterem United. Jeho talent a zkušenosti jsou pro nás nesmírně důležité.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!