03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex Ferguson k utkání proti Crawley Town

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson byl i přes výhru 1:0 nad Crawley Town nespokojen s výkonem svých hráčů.


O vítězství Manchesteru United nad Crawley Town hrajícím pátou nejvyšší anglickou fotbalovou ligu rozhodl hlavičkou v prvním poločase Wes Brown a poslal tak svůj tým do čtvrtfinále FA Cupu. Podle manažera Manchesteru United Sira Alexe Fergusona si ale hostující tým zasloužil lepší výsledek. Crawley Town totiž v druhém poločase utkání dostal domácí hráče pod tlak a v závěru utkání byl blízko vyrovnání, když Richard Brodie hlavičkoval do břevna.


„Za výkon z druhého poločasu si zasloužili uhrát remízu. Není pochyb o tom, že několik hráčů neodvedlo svojí práci. S prvním poločasem nemám problém, myslím si, že jsme hráli dobře, ale druhý poločas byl strašný. U každého míče jsme byli pozdě. Byl to velmi neuspokojivý výkon. Máme pár hráčů, kteří asi neví, o čem je fotbal v FA Cupu. Byla to pro ně velká lekce,“ řekl Sir Alex Ferguson.


„Nezáleží, jaký byl nakonec výsledek. Byl to jejich den, o tom není pochyb. V prvním poločase jsme mohli vést 3:0 nebo 4:0, ale vstřelili jsme pouze jednu branku. V pohárovém utkání jednobrankové vedení nemusí trvat dlouho a málem jsme onu branku skutečně dostali. V pohárových zápasech se stává, že jedno kolo projdete s lehkostí a v dalším kole máte velké problémy. To byl příklad i dnešního zápasu.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!