30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Los čtvrtfinále FA Cupu

Ve čtvrtfinále FA Cupu nastoupí Manchester United na Old Trafford proti lepšímu z dvojice Arsenal/Leyton Orient.


Dnešní utkání 5. kola FA Cupu mezi Leytonem Orient a Arsenalem skončilo remízou 1:1 a až opakovaný zápas rozhodne o tom, kdo nakonec nastoupí ve čtvrtfinále této soutěže proti Manchesteru United. Čtvrtfinálové utkání se bude hrát v sobotu 12. března na Old Trafford od 16:00 našeho času.


Podle papírových předpokladů by měl do čtvrtfinále postoupit londýnský Arsenal, pro který by to bylo již 14. střetnutí s Manchesterem United v FA Cupu. Pokud by Arsenal v opakovaném utkání 5. kola soutěže porazil Leyton Orient, zavítal by na Old Trafford k čtvrtfinálovému utkání po odvetném utkání osmifinále Ligy mistrů v Barceloně. Manchester United se až do dnešního dne setkal s Arsenalem v FA Cupu celkem 13x. United z těchto zápasů vyhráli šest, Arsenal vyhrál pětkrát a pouze dvakrát utkání skončilo remízou. V paměti fanoušků Manchesteru United je jistě utkání z února roku 2008, kdy Rudí ďáblové smetli v FA Cupu Arsenal 4:0.


S Leytonem Orient se Manchester United ve své historii utkal celkem 12x. Manchester z těchto střetnutí vyhrál šest, čtyři zápasy skončily remízou a dvakrát se z vítězství radovali hráči londýnského klubu. Oba celky se ale zatím nikdy nepotkaly v FA Cupu.


Další zápasy čtvrtfinále FA Cupu:


Stoke City – West Ham/Burnley
Manchester City/Aston Villa – Everton/Reading
Birmingham City – Bolton Wanderers


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!