24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hodnocení: Manchester United – Crawley Town

Manchester United dnes po hrůzostrašném výkonu nakonec urval nejtěsnější možnou výhru 1:0. Přejdeme k hodnocení samotných hráčů.


Anders Lindegaard – 6 – V zápase měl více práce, než jsem původně očekával. Své povinnosti však zvládl. Kvalitní výkon.Rafael – 6,5 – Celý zápas se snažil něco vymýšlet směrem dopředu. Bránil navíc celkem obstojně, takže pro mě nezbývá nic jiného, než toto číslo. Byl vystřídán už v 54. minutě Smallingem a je dost možné, že to bylo vinou lehčího zranění.


John O’Shea – 6 – Od začátku utkání byl postaven trochu nečekaně na pozici stopera. Svoji práci však zvládal dobře, dokonce bych řekl, že velmi dobře. Když byl poté přesunut na pozici krajního obránce, nepřipadal mi tolik jistý, takže to vidím na šestku.


Wes Brown – 8 (MOTM) – Vynikající výkon tohoto obránce. Vzadu si své povinnosti plnil naprosto bezchybně, často odebíral míče soupeři ještě předtím, než útočící hráč stihl vůbec míč zpracovat. Hlavičkou usměrnil do sítě Gibsonův centr a postaral se tím o jediný gól zápasu. Pro mě jasný MOTM.


Fabio – 6 – Je hodně vidět, že oproti Rafaelovi nemá ještě nabrané zkušenosti. Plno světlých momentů střídaly ty horší, ale celkově bych to neviděl nějak katastroficky. V 69. minutě střídán Darrenem Fletcherem.


Darron Gibson – 5 – Za první půli bych mu dal klidně sedmičku nebo osmičku – 3 geniální gólové přihrávky, za které by se nemusel stydět ani takový Xavi. Druhá půle byla však v jeho podání klasická „Gibsonovská“. Proto si nakonec vysloužil ode mě pouze pětku.


Michael Carrick – 5,5 – Takový lehce podprůměrný výkon v jeho podání. Nekazil, ale ani nic nevymyslel. Občas neviditelný, občas se blýskl kvalitním obranným zákrokem. Nic více k němu napsat snad ani nejde.


Anderson – 7 – Pro mě z nepochopitelných důvodů si dnes zahrál jen první poločas. V něm však podal dle mého názoru kvalitní výkon, předvedl se hlavně v mnoha těžkých a tvrdých osobních soubojích, které vyhrával. Jeho pasy a spolupráce s ostatními záložníky velmi dobrá. Opravdu nám v něm roste budoucí opora.


Bébé – 4,5 – Pomalu se dostáváme ke „hvězdám“ dnešního večera. Začátek utkání ještě celkem ušel, dokonce jeho několik centrů šlo i do šestnáctky. Pak to ale přišlo. Po přestávce byl neviditelný, a když se k míči dostal, většinou akce za několik sekund skončila. Opravdu příšerné představení. Chlapec musí ještě hodně zabrat.


Obertan – 3 – Použiju zde frázi Guetty – „utíkej Forreste“. Nechci zde být neslušný, takže napíšu jen, že to byla naprostá katastrofa. Předkopnutí míče 15 metrů před sebe, když ho jistí 3 obránci, není asi cesta, jak se probojovat do základu Manchesteru United. Měl by se rychle zamyslet, jestli zde chce pokračovat.


Chicharito – 5,5 – Velmi nevýrazný výkon. Samozřejmě to bylo způsobené i díky naší záloze, která dnes opravdu nebyla nějak silná. Snaha mu však upřít rozhodně nelze.Střídající hráči:


Chris Smalling – 7 – Vystřídal Rafaela a hned se přesunul na místo stopera. Podal kvalitní, bezchybný výkon, okořeněný několika slušnými rozehrávkami. Jen tak dál …


Darren Fletcher – nehodnocen – Přišel ke konci zápasu za Fabia na levého beka a do hry se prakticky vůbec nedostal.Wayne Rooney – 5,5 – Nevím, jestli se dnes špatně vyspal, ale na hřišti se mu tedy zrovna dvakrát nedařilo. Hodně kazil a celkově nebyl až tolik výrazný. Jako by mu opadla veškerá jeho bojovnost a chuť do hry. Své hodnocení si napravil několika kvalitními dlouhými pasy a také tím, že alespoň zkusil vystřelit.Man of the match: Wes Brown


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!