24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Jak to vypadá se zraněnými hráči?

Zatímco záložník Antonio Valencia po pětiměsíční pauze začíná trénovat s rezervním týmem Manchesteru United, Park Ji-Sung bude kvůli zranění stehenního svalu chybět zhruba jeden měsíc…


Park Ji-Sung začal teprve před týdnem trénovat s ostatními hráči Manchesteru United poté, co se vrátil z Asijského poháru v Kataru, kde reprezentace Jižní Koreje obsadila třetí místo. Ihned po skončení turnaje oznámil křídelní záložník konec reprezentační kariéry. Park Ji-Sung je v této sezoně platným hráčem United, zvláště v nepřítomnosti Antonia Valencii, a Sir Alex Ferguson s ním počítal zpátky do základní sestavy.


„V sobotu ráno jsme se dozvěděli špatnou zprávu, že si na pátečním tréninku Park Ji-Sung poranil stehenní sval. Byla to velká smůla, jelikož to byl jeho poslední kop v tréninku. Opravdu jsme se těšili na to, že jej zapracujeme zpátky do sestavy poté, co byl měsíc na Asijském poháru. Mimo bude zhruba jeden měsíc, je to pro nás nepříjemná rána,“ řekl Sir Alex Ferguson.


Na druhé straně je blízko návratu do sestavy United ekvádorský záložník Antonio Valencia, který si minulý rok v září v utkání Ligy mistrů proti Glasgow Rangers zlomil kotník a musel pět měsíců odpočívat.


„Dobrou zprávou je, že Valencia začal v sobotu trénovat s rezervním týmem. Takže je na cestě zpátky a bude pro nás ve zbytku sezony velkým přínosem.“


Původně se očekávalo, že by Valencia mohl zmeškat celou sezonu, ale operace byla velmi úspěšná, stejně tak jako následná rehabilitace. V březnu bychom jej tak mohli vidět zpátky v sestavě Rudých ďáblů.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!