30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Scholes: ‘‘Udržme City na uzdě‘‘

Paul Scholes je odhodlaný porazit v dnešním veledůležitém zápase, který může rozhodovat o titulu, Manchester City, který na Old Trafford přijede.


Domácí výhra by znamenala zvýšení náskoku Red Devils na třetí Manchester City na 8 bodů, a to ještě s výhodou zápasu navíc. Scholes proto vidí sobotní duel jako příležitost pohřbít veškeré naděje City na výhru anglického ligového titulu.


‘‘Jsem si jistý, že City mají v tomto roce šanci přijet na Old Trafford a uhrát nějaký výsledek. Případné vítězství by jim hodně pomohlo,‘‘ uvedl Scholes.


‘‘My se však musíme ujistit, že se nic takového nestane a dokážeme naše šance na titul v tomto zápase ještě zvýšit.‘‘


United prohráli pouze 5 z posledních 27 Manchester derby, ale Scholes říká, že to díky výraznému zlepšení City bude veliká zkouška.


‘‘Před pár lety byli přibližně někde v dolní polovině tabulky, takže jsme pokaždé šli do derby jako jasní favorité,‘‘ řekl.


‘‘Víme, že nyní mají kvalitnější hráče a v tabulce se nám dost přiblížili. Nejsem si však zatím jistý, jestli tento zápas lze srovnávat se střetnutími proti Arsenalu nebo Chelsea. City bude muset nejprve něco vyhrát, aby se stali opravdoví rivalové. Ale jsem si naprosto jistý, že pokud tento rok titul nezískají, budou se o to snažit i v dalších letech.‘‘


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!