05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

HODNOCENÍ: Manchester United – Manchester City

Manchester United dnes dokázal zvítězit na „Divadle snů“ a bere si tak plný počet bodů nad městským rivalem. V závorce je hodnocení Sky Sports.


Edwin van der Sar – 6 (6) – Gólová akce začala u něj. Za gól nemohl a nic extra na práci neměl. Skvělá komunikace se stopery. Byl to od něj standardní výkon.John O´Shea – 6 (6) – Tento Irčan dnes výborně kombinoval, věřil si a vzadu nevytvořil žádnou velkou chybu. Předvedl i pár „fintiček“. Byla to dobrá volba od SAF na tento vypjatý zápas.


Chris Smalling – 7,5 (7) – Při svém prvním velkém zápase si vedl velmi dobře a působil celkem sebejistým dojmem. Velmi obstojně tak nahradil zraněného Ria.


Nemanja Vidič – 7,5 (7) – Po domluvě sira Alexe Fergusona se Srbskou reprezentací Vidič nenastoupil k reprezentačnímu zápasu a měl tak čas si oddechnout. Možná i díky tomu byl dnes vůdce naší obrany ohromný. Určitě to je kandidát na hráče sezóny.


Patrice Evra – 6 (6) – Francouzský reprezentant předvedl precizní obrané zákroky a snažil se i tlačit dopředu. Podal solidní výkon.Darren Fletcher – 6,5 (6) – Sršel energií a touhou po vítězství. Tvořil důležitou část zálohy.Anderson – 6 (6) – Snažil se tvořit akce, ale po přestávce nebyl moc vidět. Nahrazen Berbatovem.Paul Scholes – 6 (5) – Od začátku bojoval a snažil se zapojit do hry. Jakmile po 20 minutách našel svůj rytmus, tak poskytoval solidní základnu pro útoky United. Dostal žlutou kartu.


Ryan Giggs – 7,5 (7) – Jeho vousy jsou šedivější každým týdnem, ale jeho schopnosti a touhy zůstávají nadčasové. Předvedl se hned několika dobrými akcemi a jeho přechod do útoku byl vždy excelentní, ale ztrácel dnes častěji míč než je u něj zvykem. Pletl soupeřům z nohou vánočky.


Wayne Rooney – 7 (6) – Ze začátku vypadal jako nesoustředěný a ve předu ztracený, ale poté vystřelil Rudým Ďáblům výhru díky jeho fantastickým nůžkám, které dost možná budou gólem této sezóny.


Nani – 8 (7) – Dokázal perfektně obejít Zabaletu a skórovat. Byl nejnebezpečnější útočník United a snažil se to vzít na sebe. Občas byl trochu sobec a střílel, když mohl nahrát, ale vyslal i několik výborných křížných přihrávek.


Substitutions:


Michael Carrick – 5 (5) – Vystřídal Scholese na posledních 15 minut a pomohl uklidnit hru.Dimitar Berbatov – 5 (5) – Střídal Andersona a snažil se oživit útok.

Man of the Match: Nani!HODNOCENÍ JE SUBJEKTIVNÍ NÁZOR AUTORA !


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!