05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ferdinand a Evans jsou mimo hru

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson potvrdil, že obránci Rio Ferdinand a Jonny Evans kvůli zranění zmeškají sobotní derby proti Manchesteru City.


Ve stoperské dvojici se tak v sobotním utkání vedle kapitána Nemanji Vidiče objeví mladý anglický obránce Chris Smalling.


Rio Ferdinand se zranil minulý týden během rozcvičování před ligovým zápasem s Wolves. Ferdinand má poraněné lýtko a chybět bude pár týdnů. To by znamenalo, že kapitán anglické reprezentace by mohl zmeškat i zápas Ligy mistrů proti Olympique Marseille.


Na druhé straně Jonny Evans si na reprezentačním srazu poranil kotník a musel tak zmeškat přípravné utkání proti Skotsku.


Sir Alex Ferguson potvrdil, že do utkání nasadí Chrise Smallinga a je přesvědčen o tom, že tento mladý hráč derby zvládne.


„Rio Ferdinand si minulý týden poranil lýtko. Mimo hru bude několik týdnů. Jonny Evans se zranil na tréninku během reprezentačního srazu Severního Irska. Je rovněž mimo hru, takže nastoupí Chris Smalling. Jsem si jistý, že si bude počínat dobře,“ řekl Sir Alex Ferguson.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!