30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Celé je to o fanoušcích

Gary Neville doufá, že Red Devils mohou dát fanouškům na Old Trafford v sobotním derby se City další důvod k radostnému křiku . Legenda United trvá na tom, že Rudí Ďáblové jsou povinni dát svým příznivcům to, po čem nejvíce touží – úspěch.


Brzy (čti za týden) šestatřicetiletý Gary Neville byl za celou dobu své bohaté hráčské kariéry, kterou se rozhodl minulý týden ukončit, velkým oblíbencem a miláčkem fanoušků Manchesteru United, se kterými má velmi silný vztah a zvláštní pouto, které zůstává v Divadle snů i nadále. Odhodlání, věrnost a vůle po vítězství byly vždy to, co si mohli fanoušci s Nevillem spojovat  a ten si stojí za tím, že jeho spojení s fanoušky je něco, čeho si bude do smrti velice vážit.


„Jednou z nejzvláštnějších věcí během mé kariéry, byl vztah, který jsem měl s fanoušky po celých těch 20 let, co jsem tady působil,“ začal Neville pro manutd.com.


„Podpory, které se nám od nich v průběhu těch let dostává, je neuvěřitelná. A já jim za to budu navždycky vděčný.“


„Fotbal je především o fanoušcích. Je to hlavní důvod, proč hráči hrají fotbalové zápasy. Je to spojeno s myšlenkou vytvořit hluk celého davu, skákat, křičet a ječet. Vaše největší zážitky jsou vždycky spojené s fanoušky a jim to dává radost a štěstí, po kterém touží.“


„Bez nich nemáte vůbec nic. Je to vaše práce, abyste jim udělali co největší radost a oni si to užívali,“ uvedla věrná legenda United Gary Neville.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!