25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Balotelli v derby zřejmě nenastoupí

Jedna z nejnovějších posil našeho městského rivala Mário Balotelli pravděpodobně zmešká sobotní derby. Na vině je hráčovo zranění kolena, které mu zatím nedovolilo začít naplno trénovat.


Pro Manchester City je jistě velká ztráta přijít o nejlepšího hráče světa, jak o sobě 20-letý italský útočník lehkovážně a však bez jakékoliv nadsázky prohlašuje. Jeho velkolepé umění, které je vlastně srovnatelné možná jen s tím jaké předvádí Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo, však Divadlo snů ke své smůle neuvidí. Jaká škoda.


Bývalý hráč Interu Milán, který stál pokladnu šejka Mansour bin Zayed Al Nahyana, majitele našeho víkendového soupeře, přibližně 25 000 000 £, se totiž potýká s problémy se svým kolenem. V září to vypadalo, že by měl jít na operaci, a však z toho nakonec sešlo a Balotelli po kudlu nemusel. Pro zatím ale odehrál za City v Premier League jen 9 zápasů, ve kterých vstřelil 5 gólů z toho 3 v zápase s Aston Villou, ve kterém 2 vsítil z pokutového kopu.


Jenže v polovině ledna se mu jeho problémy s kolenem opět vrátily. A tak byl Balotelli poslán do Ameriky, kde navštívil specialistu Billa Knowlese, se kterým měl své zranění zkonzultovat a ten měl rozhodnout o dalším postupu. Podle nejnovějších informací by tedy neměl zasáhnout do duelu proti United, jelikož ještě ani nezačal s plným tréninkem a po návratu z dvoutýdenního pobytu v Americe by se měl i nadále ze svého zranění zotavovat.


Že je pro něho nastoupení v derby příliš brzké si myslí i kondiční trenér City David Platt.


„Balotelli ještě ani moc netrénuje. V pondělí se vrátil s Ameriky a nyní pokračuje v rehabilitaci, která je pro zatím úspěšná. Zatím není nic jisté, ale v utkání proti United se zřejmě neobjeví ani na lavičce náhradníků,“ uvedl Platt.


Co naplat. V zápase na City of Manchester Stadium si Balotelli proti Red Devils také nezahrál a podle všeho to vypadá, že ani na Old Trafford se gólů od nejlepšího útoku na světě, kterého je totiž Mário nedílnou součástí, nedočkáme a budeme se tak muset spokojit pouze s uměním našich průměrných útočníků Manchesteru United.


Tak snad někdy příště Mário Balotelli, doufáme, že se můžeme těšit na Tvoje góly do naší sítě? Nebo se raději zase zraníš?


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!