29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Rooney může být opět klíčem k úspěchu

Sir Alex Ferguson chce, aby byl Wayne Rooney tím, kdo potáhne United v boji o ligové prvenství díky své současné formě a svými dalšími góly tak, jak to předvedl v úterý proti Aston Ville. Zároveň se zmínil o zraněných hráčích.


Red Devils čeká o víkendu výjezd na Moulineux Stadium, kde střetnou s tamní Wolverhamptonem Wanderers a manažer United Sir Alex chce, aby jeho číslo 10 opět vstřelilo nějaké góly a zároveň v tom pokračovalo až do konce sezóny.


Boss Rudých ďáblů má k dispozici již téměř kompletní kádr a tak si může vesele vybírat i z hráčů jako Fletcher nebo Rafael. Oba dva by měli být na Wolves připraveni. Rafael utrpěl v zápase s Blackpoolem otřes mozku a Fletcher musel střídat po půlhodině hry v posledním utkání United s Aston Villou kvůli natrženému obočí a poraněnému oku. Ferguson však nemá nejmenších pochyb o tom, že budou k nejbližšímu duelu připraveni nastoupit.


„Rafael by již měl být v pořádku. Trénoval a pro zápas s Vlky by měl být k dispozici. Nemyslím si, že bychom v úterý, utrpěli nějaká další zranění našich hráčů kromě Fletchera. U něho se budeme rozhodovat dnes, jestli bude hrát. Stalo se totiž to, že (po střetu s Makounem, pozn. red.) viděl špatně na míč a museli jsme jej vystřídat. Jsem si však jistý, že bude v pořádku,“ poznamenal boss ke zraněným hráčům.


Sir Alex Ferguson se dále domnívá, že to bude Rooney, který udělá v následujícím zápase hlavní rozdíl mezi oběma týmy.


„Doufejme, že to tak bude. Zítra večer bude mít další skvělou příležitost ke vstřelení dalších gólů, takže doufám, že se opět prosadí.“


„Střelci gólů jsou už takoví a tak doufejme, že svůj gólový účet bude zvyšovat. V této sezóně má na svém kontě zatím 19 zápasů ve všech soutěžích, ve kterých vstřelil 5 branek. Myslím si, že si tuto bilanci brzy vylepší.“


„V minulé sezóně Wayne podával velmi vyrovnané výkony, a však v minulých letech nedokázal skórovat třeba v pěti nebo šesti zápasech za sebou. Ale jestliže dokáže navázat na svou konzistenci z minulého ročníku, pak z toho bude těžit nejen on, ale my všichni,“ zakončil Sir Alex Ferguson.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!