06/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Beckham vyzdvihuje Nevilla

Bývalý hráč Manchesteru United, David Beckham, vzdal hold jeho bývalému spoluhráči a nejlepšímu příteli Garymu Nevillovi, přičemž o něm mluví jako o jednom z nejlepších obránců, kteří kdy ve fotbale působili.


Pětatřicetiletý obránce oznámil své ukončení fotbalové kariéry a tím pádem i odchod do důchodu ve středu. Stalo se tak po velmi bohaté kariéře plné úspěchů, která v prvním týmu trvala neuvěřitelných 20 let.


Beckham a Neville společně tvořili po dlouhá léta výbornou dvojici na pravé straně hřiště a téměř 10 let spolu na hřišti spolupracovali. David o něm říká, že odchází jako jeden z největších fotbalistů vůbec.


‘‘Nejen, že je Gary skvělý člověk, ale je to také jeden z nejlepších obránců, kteří kdy ve fotbale působili,‘‘ napsal Beckham na své stránce na Facebooku.


‘‘Byla to pro mě čest hrát s ním v Manchesteru United a samozřejmě také v národním mužstvu Anglie. Zaslouží si velikou chválu a uznání.‘‘


Rio Ferdinand, nynější obránce Red Devils, zopakoval tyto Beckhamova slova na svém Twitteru a dodal: ‘‘Gary je nejlepší pravý bek v historii Premier League. Jeho odchod bude pro náš tým obrovská ztráta.‘‘


‘‘Vždy byl věrný klubu. Je však také velmi vtipný, obětavý a talentovaný – opravdová legenda United. Pro tento klub vydal naprosto vše, co jen mohl a dokázal zde dosáhnout na mnoho úspěchů.‘‘Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!