HODNOTENIE: Manchester United – Aston Villa

Manchester United dokázal poraziť Aston Villu pomerne ľahko 3:1 po dobrom výkone Wayna Rooneyho a Ryana Giggsa.

Edwin van der Sar – 7 – Fantastický center na rozbehnutého Wayna Rooneyho, ktorý znamenal gól už v prvej minúte. Celý zápas mal pod kontrolou. Dajme si ruku na srdce a úprimne si povedzme, čo budeme bez neho robiť ? Ja veru naozaj neviem…

John O´Shea – 6 – Sheasy na svojej pravej strane veru horel ako fakľa. Young si z neho robil dobrý deň. John podal priemerný výkon.

Nemanja Vidič, Rio Ferdinand – 8 – V zápase s Aston Villou podala obranná dvojica veľmi kvalitný výkon. Naozaj bola sa radosť pozerať na hlavičkové súboje. Vidič má u mňa malé plus za gól, ktorý bol ako bomba vypálená z kanóna.

Patrice Evra – 7 – Po absencii v zápase FA Cupu si Evra opäť zahral a môžeme povedať, že podal výkon hodný jeho. S Giggsom si neuveriteľne rozumejú, nebezpečne útočili a perfektne bránili.

Nani – 8 – Konečne výkon hodný Naniho. Skoro som „padol do bezvedomia“, keď som uvidel Naniho center na Rooneyho, ktorý už nemal problém skórovať, naozaj pastva pre futbalového diváka. Po celý zápas znamenal neustále nebezpečenstvo, najmä pre Walkera. Nani sa snažil aj sám skórovať, ale všetky strely šli nad bránu Friedela.

Darren Fletcher – 6 – Škoda, že Darren musel striedať. Jeho výkon sa mi začínal páčiť.

Michael Carrick – 8 – Nemôžem si pomôcť, ale na stránkach Sky Sports dostal Michael 5 ! Naozaj nechápem podľa čoho ho hodnotili, podľa toho ako je vidieť ? Je mi to jedno, pretože Carrick dokázal vymazať úplne celú zálohu Villans, o tom svedčí aj to, že Aston Villa hrala len po krídlach. Úplne vymazal Stiliana Petrova. Naozaj perfektný defenzívny výkon.

Ryan Giggs – 8 – Keď začínam hodnotiť Ryana tak neviem začať, som bez slov. Možno to vyjadriť slovami: „Ďalšia Ryanova show“.

Dimitar Berbatov – 6 – „Netrafím ani prázdnu bránu“ – to sú možno slová Berbu, keď nedal gól z dvoch metrov a trafil nad. Škoda Berba si mohol zvýšiť svoj gólový účet, ale nestalo sa tak, ale na druhej strane pekne kombinoval s Rooneym.

Wayne Rooney -8,5 – Konečne je Rooney späť ! Dúfajme, že sa chytí a začne trhať siete súperov. Kvalitný výkon a hlavne dva góly, čo viac si priať.

Subs:

Anderson – 6 – Už v prvom polčase striedal Fletchera, ale do hry sa nejako výrazne nezapojil.

Záver:

Každého fanúšika muselo zahriať pri srdci, keď Rooney strelil gól už v prvej minúte. Naozaj kvalitný výkon celého tímu, najmä obrannej dvojice. Hráčom zápasu je kto iný ako Wayne Rooney s dvoma presnými zásahmi. Pozitívum je aj výkon Carricka, ktorý zmazal zálohu Villans. Konečne výkon hodný Manchestru United. ONE LOVE ONE UNITED !

HODNOTENIE JE SUBJEKTÍVNY NÁZOR AUTORA, NEMUSÍ SA ZHODOVAŤ S TÝM VAŠÍM.