01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Anderson za 90 sekund

Připravili jsme pro záložníka United Andersona několik rychlých otázek na různá témata netýkající se fotbalu …
Takže, Andy, co rád děláš mimo hraní fotbalu?

Vždy je důležité si odpočinout, takže trávím hodně času na svém PlayStationu. Hraju hlavně fotbalové hry, ale mám rád taky střílečky. Rád taky hraju karty, koukám na filmy a trávím čas se svými přátely.


Nani hraje na piano, Berba rád kreslí … máš taky nějaký skrytý talent?

Dovolte mi, abych poznamenal, že Nani není příliš dobrý klavírista. Je beznadějný! O Berbově nadání pro kreslení jsem nevěděl … můj skrytý talent? Jsem dobrý ve hraní videoher. Počítá se to?


Pocházíš z Brazílie, takže musíš mít rád chození na pláž. Kde na světě jsou nejlepší pláže a surfování?

Brazilské pláže jsou nejlepší, to bezpochyby. Jsou tak krásné. Ještě jsem ale nezkusil anglickou pláž … na koupání je zde moc chladno.


S tím ti nemohu pomoci, ale teď si všímám tvých tetování. Můžeš nám o nich něco říct?

Jedno, které mám na pravé paži, označuje všechna místa na světě, kde jsem byl. Není hotové. To druhé na levé paži … ach, to se přihodilo, když jsem byl ještě hloupý kluk. Nevím, proč ho mám. Mimochodem mám ještě dvě menší – na zápěstí a krku – věnované mé matce a babičce.


Jaká je tvoje oblíbená restaurace v Manchesteru?

Můj dům! Mám doma úžasné jídlo. Samozřejmě tu ale je také pěkné místo zvané Osteria. Dělají tam skvělá brazilská jídla – nejsou sice stoprocentně původní, ale hodně se to tomu blíží.


Tvoje copánky jsou už součástí tvého vzhledu, ale zvážil jsi někdy, že se necháš ostříhat?

Ani náhodou! Děláš si ze mě srandu? Moje vlasy jsou můj život. Když mi ostříháte moje vlasy, je to jako byste mi vyřízli srdce, nebo uřízli nohy. Celé dny bych plakal. Tak to je od mých 16 let.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!