25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

V 5. kole FA Cupu čeká United Crawley Town

Dnešní los 5. kola FA Cupu rozhodl o tom, že Manchester United narazí na konferenční tým Crawley Town.


Crawley Town z Konference byl jediným neligovým týmem, který byl v losování, a dostalo se mu pravděpodobně nejlepšího možného nalosování. V 3. kole FA Cupu Crawley Town nečekaně porazilo na domácím hřišti Derby County 2:1 a v sobotu uspěl i ve 4. kole FA Cupu, když vyhrál 1:0 na půdě Torquay. Nyní čeká svěřence Steva Evanse Manchester United.


Manažer Crawley Town je naprosto nadšen z toho, že jeho svěřenci si budou moci zahrát na Old Trafford proti Manchesteru United.


„To, že budeme hrát proti United, je naprosto mimo realitu. Dostali jsme soupeře, po kterém touží celá země. I když předpokládám, že když jste Arsene Wenger nebo Alec McLeish, tak proti Manchesteru hrát nechcete, ale my jsme po tom toužili. K zápasu přistoupíme pozitivním způsobem. Jediný tým z Konference, který momentálně může Manchester United porazit, je Crawley Town. Může se stát zázrak. Bude to největší den v našich životech a budeme je respektovat se vším všudy, jako Real Madrid,“ řekl manažer Crawley Town Steve Evans.


„Crawley Town… musím říct, že to je právě to, co dělá FA Cup jedinečným,“ řekl k losu obránce Manchesteru United Rio Ferdinand.


Crawley Town je momentálně v Konferenci na druhém místě se ztrátou dvou bodů na vedoucí AFC Wimbledon, který má ale o čtyři odehrané zápasy více. Pokud týmu vydrží tato skvělá forma, postoupí do 4. nejvyšší anglické fotbalové ligy.


Utkání 5. kola FA Cupu mezi Manchesterem United a Crawley Town se bude hrát na Old Trafford v sobotu 19. února od 16:00 našeho času.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!