30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Scholes se zatím nerozhodl o své budoucnosti

Paul Scholes, hvězda Manchesteru United, připouští, že prozatím neví, jestli bude pokračovat s fotbalem i v příští sezóně.


Poté, co Ryan Giggs prozradil svoje plány na prodloužení smlouvy o další rok, se začalo předpokládat, že totéž udělá také jeho zkušený spoluhráč Paul Scholes.


Oba muži hráli klíčovou roli v úspěšném otočení nepříznivého výsledku úterního zápasu proti Blackpoolu na Bloomfield Road. United se podařilo nakonec vyhrát 3:2.


Scholes se však právě vrátil z osmitýdenní absence způsobené zraněním třísla a sám říká, že se prozatím nechce dívat daleko do budoucna.


‘‘Nevím, co budu dělat příští rok,‘‘ řekl. ‘‘Momentálně se chci soustředit jen na fotbal a moje výkony.‘‘


‘‘Docela mi vyhovovala dvoutýdenní pauza přes Vánoce. Jenže se to trochu protáhlo, což nebylo úplně ideální. Doufejme, že se mi v dalších týdnech podaří znovu nabrat fyzičku.‘‘


Scholes si však počínal na Bloomfield Road velmi slušně. Zatímco příchod Ryana Giggse na hřiště hned po poločasu byl nejspíš zlomový bod zápasu, přihrávka na rozhodující gól Dimitara Berbatova však přišla právě od Scholese. Dokonce také Ian Holloway, manažer Blackpoolu, ocenil i přes prohru tento moment utkání.


‘‘Paul Scholes je jeden z mých nejoblíbenějších tvůrců hry,‘‘ řekl Holloway. ‘‘Jeho přihrávky jsou úžasné. Míč jde přesně tam, kam on chce. Vždycky jsem ho za to miloval.‘‘


‘‘Jednou nebo dvakrát jsem proti němu hrál a mohu říct, že je to absolutní génius. On je vzorem pro každého, kdo chce hrát fotbal. Dívat se na něj je radost. Ve skutečnosti si přeju, aby mu bylo 21 a my mohli vidět jeho kariéru znovu a znovu.‘‘


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!