Fletch: ‘‘Boss nás inspiroval‘‘

Darren Fletcher říká, že moudrá slova Sira Alexe Fergusona v poločasové přestávce hrála velikou roli v ohromujícím comebacku United na Bloomfield Road proti Blackpoolu.

V poločase to nevypadalo pro hráče United vůbec dobře. Blackpool se dokázal z dvou rohových kopů dvakrát prosadit a vedl tedy 2:0. Fletcher říká, že právě Sir Alex dodal o pauze hráčům sebevědomí k tomu, aby nakonec celý zápas otočili.

‘‘Boss nás opravdu inspiruje a dokáže nás přesvědčit, že bychom i nepříznivě se vyvíjející zápas mohli nakonec zvládnout,‘‘ řekl skotský záložník pro MUTV. ‘‘Řekl nám také, že pokud dokážeme vstřelit kontaktní gól co nejdříve, budeme pak mít dostatek času pro úplné otočení zápasu.‘‘

‘‘Celý tým moc toužil vstoupit do druhého poločasu a vše napravit. Byli jsme opravdu zklamaní tím, že jsme prohrávali o 2 branky, když navíc padly obě z rohových kopů. Museli jsme rychle zareagovat, což se nám naštěstí podařilo a v druhé půli to od nás bylo fantastické představení.‘‘

Úterní návštěva stadionu Bloomfield Road byla jednou z dohrávek, která byla přeložena z původního data v prosinci z důvodu zmrzlého hřiště. Vítězství 3:2 znamená, že Red Devils vedou ligu o 5 bodů a Fletcher říká, že je velmi potěšen momentálními výsledky, ale také připouští, že se stále musí všichni dívat na nadcházející zápasy.

‘‘Momentálně jsme ve skvělé pozici. Plno lidí automaticky počítalo s třemi body z tohoto zápasu, ale to nic nemění na tom, že jsme museli vyjít na hřiště a vyhrát,‘‘ dodal. ‘‘To je důvod, proč byl tento zápas tak důležitý. Věděli jsme, že pokud vyhrajeme, hodně nám to pomůže v upevnění naší vedoucí pozice.‘‘