Chicharito: ‘‘Vždy věříme‘‘

Javier Hernandez říká, že žádný z hráčů United ani na chvíli nepochyboval, že Blackpool porazí i přesto, že po poločase prohrávali už 2:0.

Obě hlavičky Craiga Cathcarta a DJ Campbella zařídily domácím velmi slušný náskok, ale United jsou mistři v otáčení nepříznivého stavu a také to náležitě potvrdili po přestávce.

Poté co Dimitar Berbatov vrátil Red Devils do zápasu, vsítil hned za 2 minuty Javier Hernandez vyrovnávací gól a United byli najednou zpět v zápase.

‘‘Byli jsme přesvědčeni, že se dokážeme dostat zpět do zápasu, ostatně jako vždy,‘‘ řekl Hernandez pro MUTV.

‘‘V první půli jsme nehráli dobře, ale víme, že náš tým má schopnost vrátit se na hřiště a vstřelit 3 góly.‘‘

‘‘Boss nám v poločasové přestávce řekl, že musíme začít hrát svoji hru. Tak jsme se o to pokusili a také se nám to povedlo. Klidně jsme mohli do konce zápasu přidat i více branek. Nejdůležitější jsou však 3 body.‘‘

United nyní mají v tabulce Premier League po této vítězné dohrávce čistý náskok pěti bodů před druhým Arsenalem.

‘‘Je to pro nás velmi důležité vítězství,‘‘ dodal mexický útočník. ‘‘Byl to jeden ze zápasů, které jsme měli k dobru a věděli jsme, že získání plného počtu bodů by nám hodně pomohlo.‘‘