05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Kdo nahradí Rafaela?

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson má před zítřejším zápasem s Birminghamem City ohledně základní sestavy jedno dilema a to koho postaví místo suspendovaného Rafaela.


Brazilský krajní obránce Manchesteru United Rafael dnes od Anglické fotbalové asociace FA dostal za vyloučení v zápase proti Tottenhamu pokutu 8,000 liber, na druhé straně se ale vyhnul dalšímu zápasovému trestu. Rafael tak bude chybět jenom v zítřejším utkání proti Birminghamu City. Na jeho místě by měl v utkání nastoupit jeden z trojice Fábio, John O’Shea a Wes Brown.


„Musíme někým nahradit Rafaela a navíc uděláme jednu nebo dvě změny. Teoreticky by mohl nastoupit Fábio. Zpátky v tréninku jsou také Wes Brown a John O’Shea, kteří už nastoupili za rezervní tým, takže jsou rovněž k dispozici. Jinak jsou všichni v pořádku,“ řekl Sir Alex Ferguson na dnešní tiskové konferenci.


„Paul Scholes za rezervní tým odehrál 60 minut a v utkání proti Tottenhamu byl na lavičce náhradníků. Předtím, než byl Rafael vyloučen, jsem byl připraven poslat jej na hřiště.“


Sir Alex Ferguson ale musí sestavu na zítřejší utkání zvolit s rozvahou, jelikož už v úterý čeká jeho svěřence ligová dohrávka proti Blackpoolu. Hráči Manchesteru United tak budou mít pouze tři dny k regeneraci. Skotský manažer se ale nejprve soustředí na sobotní utkání s Birminghamem a až poté bude řešit zápas na Bloomfield Road.


„Zápasy proti Birminghamu v posledních letech nepřinesly mnoho branek. Snad se nám tento trend podaří změnit. Naše domácí forma je v této sezoně skvělá a musíme to potvrdit i teď. Je nejvyšší čas.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!