Jak si vedli hráči na hostování?

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování? To se dozvíte v tomto článku…

Ritchie De Laet – Belgický obránce nastoupil ve svém prvním utkání v dresu Portsmouthu v zápase proti Nottinghamu Forest, který skončil porážkou Pompey. Portsmouth sice dlouho vedl a byl blízko ukončení 31-zápasové domácí neporazitelnosti Nottinghamu Forrest, ten nicméně dvěma brankami v posledních třech minutách zápas otočil a vyhrál 2:1. V Portsmouthu bude De Laet hostovat až do konce sezony. V této sezoně hostoval už i v jiných anglických klubech – Sheffieldu United a Prestonu North End.

Federico Macheda – Italský útočník nastoupil ve svém druhém utkání v dresu Sampdorie, ale porážce 1:0 od Lazia Řím nezabránil. Macheda naskočil do utkání až v 71. minutě, když nahradil Nicolu Pozziho. Brzy po svém příchodu mohl změnit bezbrankový stav, nicméně jeho hlavička skončila nad brankou. Vítězství Lazia Řím zařídil šest minut před koncem český útočník Libor Kozák.

Ben Amos – Tento mladý anglický brankář ve svém třetím utkání za Oldham Athletic udržel podruhé čisté konto. Tentokrát za své záda nepustil ani jeden střelecký pokus v utkání proti Plymouth Argyle, které Oldham vyhrál 2:0. Oldham momentálně v tabulce ztrácí jeden bod na příčky zaručující play-off.

Mame Biram Diouf – Diouf opět dostal důvěru nového manažera Blackburnu Rovers Steve Keana a nastoupil již v sedmém utkání za tento klub v řadě. Porážce 2:0 na Stamford Bridge od Chelsea ale zabránit nedokázal. Domácí Chelsea byla lepším týmem, ale i přesto se senegalský útočník dostal v prvním poločase do jedné slibné šance, když hlavičkoval nad branku Petra Čecha.

Cameron Stewart, Corry Evans – Hull City na svém domácím stadionu porazil Barnsley 2:0 a záložník Manchesteru United Cameron Stewart odehrál 66 minut zápasu. Další záložník, který v Hull City hostuje z Manchesteru United, Corry Evans do utkání nezasáhl a zůstal pouze na lavičce náhradníků.

Nicky Ajose – Útočník Nicky Ajose naskočil do zápasu mezi Bury a Aldershot Town až v druhém poločase a nakonec mohl být rád alespoň za bod, který pro Bury v 71. minutě zařídil vyrovnávající brankou Steven Schumacher.

Danny Drinkwater – V utkání mezi Cardiffem City a Norwichem, které skončilo remízou 1:1, zůstal záložník Danny Drinkwater pouze na lavičce náhradníků.

Tom Cleverley, Danny Welbeck – Oba hráči jsou zranění a nemohli nastoupit za Wigan, respektive Sunderland.