29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hodnocení hráčů: Tottenham Hotspur – Manchester United

Zde najdete hodnocení jednotlivých hráčů v utkání na White Hart Lane, které připravil Extrasensual. V závorce také najdete hodnocení Skysports.


Van der Sar7 (7)
Myslíte si, že neměl moc práce? Ale měl, stáhl všechny centry, na které dosáhl, režíroval obranu a byl všude, kde byl Kuszczak nebyl kvůli strachu. Co bez něho budeme dělat, nevím…


Rafael Da Silva – 7,5 (7)
Dostal červenou…ale za co taky…tohle mu na vrub nepůjde, pane Dean. Jinak excelentní křídlo, pokrývající celou pravou stranu. Dnes působil mnohem nebezpečněji, než Nani, který včera asi houboval. Pokud jste si všimli, byl to Rafael, kdo se z našich hráčů nejčastěji dostával s míčem do vápna, kdo nejvíckrát udělal obranu soupeře. Mít lepší přihrávky a klid, tak připraví gól. 20 let? Wow, těším se =)


Rio Ferdinand – 7 (7)
Dnes s Vidicem ukázali, kdo je nejlepší stoperská dvojice na světě. Dokonale zklidňoval hru, rozehrával a ulehčoval tomuto vypjatému zápasu svýma zkušenostma.


Nemanja Vidic – 8 (8)
Muž zápasu, naprosto neoblomná veličina v naší obraně a naše momentální hvězda číslo 1. Tolik obětavých zákroků hlavou má střední obránce průměrně ve 3 zápasech, Vida na jeden a byl hlavním klíčem ke konečné remíze, bravo!!!


Patrice Evra – 6 (5)
Možná se to nebude číst příjemně, ale Patrice pomalu ale jistě sklouzává ze svého zenitu v minulých 2 sezónách. Dneska si ho Lennon obcházal, jak se mu jen zlíbilo a párkrát odkopl míč tak nešikovně, že z toho byl rychlý a nebezpečný protiútok. V útoku byl opět lepší než v obraně, kdy dobře vysouval Giggsyho. Pomalu přichází čas dát šanci Fabiovi v zápasech s papírově slabšími soupěři, Patrice potřebuje motivaci.


Luis Almeida da Cunha – 5 (5)
Tohle nebyl Nani, tohle bylo chabé a bezzubé čokoládové cosi. Nepředstavoval žádné nebezpečí, vůbec netrhal obranu Spurs a pokud dostal balon, zpomalil akci a típl ji. Nikdo na něj radši ani nehrál a divím se, že s ním měl SAF takovou trpělivost a nechal ho na hřišti hnípat tak dlouho. Pro rýpaly, jsem velkým fanouškem Naniho.


Michael Carrick – 6,5 (5)
Defenzivně velice kvalitní přínos, zablokoval pár střel a výpadů, nefauloval, povedlo se mu i pár hezkých ofenzivních nahrávek, kazil toho méně než je obvyklé a vypadá to že se vrací zpět do jeho dřívější formy.


Darren Fletcher – 6 (5)
Letos Fletch není tak výrazný jako loni, což je možná dáno absencí Scholesyho, ale i tak dobře odebíral míče a hrál spíše roli “toho, co nejde vidět”, musím však podotknout, že nám opravdu chybí dynamický ofenzivní středopolař, což ukázal Anderson, který když přišel na hřiště, tak se náš střed stal mnohem nebezpečnější a začali jsme opět mít šance.


Ryan Giggs – 7,5 (6)
Náš nejlepší hrác v ofenzivě, naposledy jsem ho takhle viděl křepčit tak 6-7 sezon zpět. Nechápu to, on je snad zpátky, nebezpečný, rychlý, chytrý, elegantní a často i dost tvrdý. Naše největší legenda v tomto zápase představovala asi největší nebezpečí, cpala se do šancí, připravovala je a chybělo opravdu málo, aby to tam z jeho akcí spadlo.


Dimitar Berbatov – 5 (5)
Nezlob se Berbsi, ale nechat se vyhučet bývalými fanoušky, urazit se a nehrát? Ano, takhle mi to dneska připadalo. Bez nápadu, elánu, rychlosti, starý dobrý Berbs z minulé sezony, to je to, co jsme dneska mohli vidět od hráče s číslem 9…miss you Saha and Andy…


Wayne Rooney – 7 (6)
Největší pozitivum dneška je, že se Wayne vrací zpět do formy. Dělil ho jen kousek od vstřelení gólu, Gomes ho nekolikrát vychytal. Později v zápase hodně vypomáhal ve středu hřiště a hlavně Rafaelovi s Balem, což je u útočníka nevídané…jeho přítomnost na hřišti je opět cítit. Stále však má problém se zpracováním a následnou ztrátou míče, což se mu dneska povedlo asi 3x a zabilo to slibně se vyvíjející akci.


Anderson – 6 (7)

Hodnocení viz Fletch.Chicharito – (6)

Od nás nehodnocen, ale dobře ke konci vypomáhal v obraně a připsal si skvělý skluz, možná nejlepší v jeho kariéře.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!