Rezerva: United – Bolton 1:0

Norský útočník Joshua King zajistil rezervě Manchesteru United vítězství 1:0 nad rezervou Boltonu. Rezervu United poprvé vedl jako hlavní trenér Warren Joyce.

O jedinou branku utkání se postaral navrátilec do sestavy United Joshua King, který poslední měsíce hostoval v Prestonu North End. Rezerva mohla v utkání zvítězit větším rozdílem, ale hosty podržel vynikající brankář Jay Lynch.

V základní sestavě se objevil po zranění lýtka obránce John O’Shea. Šanci dostali i další hráči širšího kádru Manchesteru United jako například Wes Brown, Fábio, Gabriel Obertan nebo Bebé. Portugalský ofenzivní hráč nicméně musel v druhém poločase kvůli zranění ze hřiště.

Gabriel Obertan už po čtyřech minutách mohl otevřít skóre utkání, nicméně brankář rezervy Boltonu Jay Lynch skvěle zasáhl. O chvíli později sice na druhé straně zahrozil Adam Blakeman, ale byli to hráči rezervy United, kteří se tlačili do útočení. Do velmi dobrých střeleckých příležitostí se postupně dostali Obertan, King a Bebé. Portugalský hráč už dokonce obešel hostujícího brankáře, ale nakonec nedokázal dopravit míč do sítě. Až v 43. minutě se domácí dočkali branky.

Corry Evans našel přihrávkou Joe Dudgeona, který míč přistrčil ještě na Joshua Kinga, který prudkou střelou mezi nohama obránce Toma Eckersleyho skončila u pravé tyčky hostující branky. Hned v zápětí mohla rezerva United zvýšit vedení, Brazilec Fábio ve velké šanci přestřelil branku rezervy Boltonu.

V druhém poločase opět kralovali domácí hráči. Oliver Norwood skvěle uvolnil Fábia, jehož střelu zblízka kryl brankář Lynch. Ten pak následně musel zasahovat proti nebezpečné střele Obertana a hlavičce Wese Browna. Anglický brankář rezervy Boltonu si pořádně neodpočinul a už musel znovu zasahovat proti kroucené střele Bebého a dalekonosné střele Fábia.

Rezerva Manchesteru United málem mohla litovat nevyužitých šancí, když na druhé straně se pokoušel o vyrovnání Topi Adebay. Jeho střela naštěstí skončila nad brankou, kterou v utkání hájil Conor Devlin. Když se pak neujala po centru Obertana ani střela z voleje střídajícího Bradyho, skončilo utkání vítězstvím Rudých ďáblů 1:0.